Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki ekvegzi az egyetemet...

Ha valaki ekvegzi az egyetemet webfejlesztőként és ki mefy külföldre dolgozni mennyi lehet a fezetése?

Figyelt kérdés
*nem biztos hogy ide valló a jérdés

2018. nov. 25. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen helyesírással gondolom nem te végeztél egyetemet...
2018. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

*elvégzi

*kimegy

*fizetése

*való

*kérdés


Szerintem sem ide való, hanem egy általános iskola alsó tagozatos nyelvtan órájára.

2018. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, tudom, az írási és algoritmizálási készség sokszor független egymástól... de azért basszus, legyél már egy kicsit igényes! Webfeljesző vagy, de egy kérdést nem tudsz kiírni?

ÉS UGYE NEM AZT MONDOD, HOGY A NEVEDET SEM TUDTAD JÓL LEÍRNI???

Az már más kérdés, hogy egyetemen nincs webfejlesztő szak.

2018. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ország függő plusz mindenhol más az adó, lakbér, utazás és egyéb költségek.


Pl.: Hollandiában programozóként akkora kereseted lenne, hogy annak a 40%at el is kerné az állam. Igen, ilyen a progresszív adó ha sokat keresel :) ugyan milyen menő?


Rengeteg dologtól függ, hogy pontosan mennyit kapsz készhez és azzal mit tudsz venni. A világon nem csak 2 db ország van, Magyarország és a Külföld.


... lehetetleg megválaszolni a kérdésed.

2018. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1: Az egyik legkiválóbb évfolyamtársam rosszabb helyesírású volt (a fentiek amúgyis főleg elírások, neki szarvashibái voltak minden szóban szinte), nem minden programozó tud akár körvonalakban is helyesen írni, ez két teljesen más dolog. Azt én sem értem, hogy hogyan engedték át magyarból már általánosban, de van ilyen.


Nyilván erősen változó, kérdező, elég rossz országban s helyen tök kevés (hogy miért megy oda, ne kérdezd), a határ pedig a csillagos ég.

2018. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, csak egy pár dolgot említek: Melyik ország, milyen szakmában (attól, hogy elvégzi az egyetemet valaki, lehet nem abban dolgozik), melyik céghez/szabadúszóként, mennyi tapasztalata van, stb.
2018. nov. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!