Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok különösebb ok...

Szoktatok különösebb ok nélkül sírni?

Figyelt kérdés

Én az utóbbi időben nagyon sokat sírok csak úgy,napközben többször is, pedig nincs rá különösebb okom. Persze vannak gondjaim, de én már kicsit túlzásba viszem. Mit csináljak, hogy ne legyek ilyen túlérzékeny?


20/l


2018. nov. 25. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, de egyszer azért voltam olyan hullafáradt, hogy szinte a semmiért sírtam el magam. De az végülis ok, nem? Nyilván neked is van rá valami okod, ha nem is kizárólag érzelmi.
2018. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem a stressz tesz be és a kialvatlanság.

Ha kialvatlan vagyok túlérzékeny vagyok és mindent magamra veszek. Vagy sírok vagy a határán vagyok ha éppen nem egyedül vagyok akkor visszatartom. Nehéz. Mert én attól is sírni tudok ha valaki kiabál velem és felidegesítem magam , akkor nem azért mert megbántott hanem az idegességtől.


Na meg a menstruáció előtt egy héttel . Ok nélkül. Rohadt hormonok...

2018. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ok nélkül nem sìr az ember...
2018. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nálam az a baj, hogy szeretem az erős nőt játszani. Kívülről kemény csajnak mutatom magam, akiről minden lepereg, nem hagyom, hogy az emberek gyengének lássanak. Nagyon kevesen vannak akik láttak úgy istenigazából sírni, mert megtanultam, hogy sosem szabad magadat sebezhetőnek mutatni. Ha nagyon ideges vagyok, kiülök a teraszra, elszívok egy cigit, játszadozom a füsttel, bámulom a csillagokat, vagy bármit. El nem hiszed mennyire lenyugtat. De csak ideig - óráig, utána a feszültség egyre inkább nő bennem, és egyszer csak azon kapom magam, hogy amikor senki sem lát percekig, órákig megállás nélkül zokogok
2018. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ok nélkül senki nem sìr.Lehet a túlhajszoltságtól vagy a sok stressztől de az más módon is megmutatkozna.Nem lehet,hogy van olyan gondod amire mégsem túlzás ez a reakció,csak nem veszed elég komolyan?
2018. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Keresd meg a valódi kiváltó okot. Az ember szereti megszépíteni a dolgokat, embereket. Hajlamosak vagyunk elnyomni, lekicsinyìteni magunkban ezeket az èrzéseket. Attól, hogy valamit elrejtünk, még a felszìnre törhet.
2018. nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Néha igen, de csak mikor nem lát senki. Mondjuk nem mondanám, hogy teljesen ok nélkül. 20l
2018. nov. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Én enm szoktam, csak olyan szokott lenni, hogy ha sírok akkor néha átfordul nevetésbe, nevetek magamon meg a helyzeten. Mindenesetre ha nem múlik el, menj orvoshoz mert csak úgy ok nélkül rád jön a sírás az jelezhet problémákat (különféle depressziókat pl.).
2018. nov. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az annak számít hogy nincs különösebb bajom, de néha úgy gondolom jól esne és elbőgetem magam? Utána jobban érzem magam.
2018. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem annak.
2018. nov. 26. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!