Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz-e az, ha egy hónappal a...

Gáz-e az, ha egy hónappal a szerelmünk halála után, instán már az új műkörmünket mutogatjuk?

Figyelt kérdés

2018. nov. 28. 20:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Mi köze a kettőnek egymáshoz?
2018. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
mert van egyfajta gyászidőszak, csak mennyi az annyi?
2018. nov. 28. 20:56
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Aki a műkörmét mutogatja instán attól több nem is várható el...
2018. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Nos, számomra e kérdés feltevése is elég ahhoz, hogy következtetéseket vonjak le. Egyébként valószínűleg más is így fog érezni, mivel a gyászolok, de boldogan mutogatom a körmöm nem fér meg egymás mellet.
2018. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
Pontosan, utolsónak teljesen igaza van
2018. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
Vagyis a 3. válaszolónak, csak közben írtak hát persze :D
2018. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%
Nagyon szerethetted...
2018. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinél eltérő idő alatt zajlik le a gyászfolyamat, nem lehet ezt így megmondani. Van, akinek évek kellenek, mások hetek alatt megbírkóznak vele. Egy kép feltöltése pedig korántsem jelenti azt, hogy attól ő még nem gyászol.
2018. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%
Az insta amúgy is a mű "csodajó boldog életem van" képekből áll. Az biztos, hogy én pont nem azzal lennék elfoglalva, hogy mutogassam a műkörmeim(és nem csak azért, mert nincs)
2018. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem gáz. Semmi nem gáz a gyászban. Sajnos az élet megy tovább. A világ sem ad időt arra, hogy feldolgozzuk egy szerettünk halálát. Vannak, akik szerint csak akkor szerettél valakit, ha állandóan bőgsz és depressziós vagy.


De idővel el kell kezdeni újra élni. Én ha látnám, örülnék, hogy újra élvezi a kis dolgokat, és arra a kis időre elfeledhette a szomorúságát.


Engem anyukám halála után azért szóltak meg, mert tudtam aludni. Szerintük az igazi gyászban az ember álmatlanul forgolódik hónapokig. De emiatt is bűntudatom volt. Ha nevettem, akkor is. Ha megnéztem valamit egy kirakatban, ami tetszett, akkor is.


Pszichológusom mondta, hogy a gyász szubjektív. Nincs rá formula, minden eset egyedi.

2018. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!