Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz-e az, ha egy hónappal a...

Gáz-e az, ha egy hónappal a szerelmünk halála után, instán már az új műkörmünket mutogatjuk?

Figyelt kérdés

2018. nov. 28. 20:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
37%
Nekem 4 naposan halt meg a fiam...fel se fogtam az elejèn amint tudtam járni már visszamentem dolgozni ùgyan ùgy jártam a boltba főztem mindent pròbáltam ùgy csinálni mint ha nem történt volna semmi...a fèrjemet is elrángattam szìnházba mentünk mindenhová csak ne kelljen otthon a csendben lenni...ès kb 3 vagy 4 hónap után kezdtem el felfogni hogy meghalt de sokáig menekültek a gondolattól mèg most sem merek belegondolni hogy mi törtènt mert tuti megbolondulnèk....a mai napig utálok itthon lenni egyedül...kèrdèsedre a válasz èn teljesen megèrtem
2018. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
10%
Itt most nem arróp van szó, hogy otthon üljön, hanem hogy az instán mutogatja a körmeit.Amúgy gyamítom hogy kamu a kérdés.
2018. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
nem kamu csak nem akarom név szerint ismertetni, egy ismertebb enbebrről van szó
2018. dec. 11. 21:07
 24/24 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy csak azok köpködnek, akik még életükben nem vesztettek el senkit.
2018. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!