Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz-e az, ha egy hónappal a...

Gáz-e az, ha egy hónappal a szerelmünk halála után, instán már az új műkörmünket mutogatjuk?

Figyelt kérdés

2018. nov. 28. 20:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki máshogy dolgozza fel a szerettei elvesztését, ez a jelenség simán lehet a távolítás egy fajtája. Túl sok fájdalom ér, inkább foglalkozom valami mással, addig sem fáj. Sosem tudhatod mi van az instagram fotó mögött, nem tudhatod, mi játszódik le az adott személyben.
2018. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
37%
nem
2018. nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
85%

Ez az a tipik a kákán is csomót kereső típus...

Ennyi erővel ha egy műkörmös szerelme hal meg,akkor ő se fotózza le a munkáit és tegye fel az oldalára,hogy a portfólióját bővítse? Nem áll meg az élet. Attól még tud gyászolni,hogy dolgozik mellette,és végzi a napi teendőit.

Ennyi erővel gyász időszakban fürödni se kell? Igénytelenül depressziós fejjel kell maszkalni 0-24 hogy lássák mások mennyire szar nekünk?

Ne fájjon már neked hogy valakinek műkörme van,tetszik neki és büszke rá...

Attól hogy ránézel a kezére nem tudod mi zajlik az adott emberben.

Utálom az ilyen ítélkező parasztokat,akik adják az álszentet,közben meg lehet gyász alatt ők is beülnek a fodrászhoz meg a kozmetikushoz.

Nyugodtan le lehet pontozni,úgyis azt szokták itt,ha nem azt mondja nekik az ember amit hallani akarnak...

2018. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 kikkina88 válasza:
71%
Anyukam halala utan is ugyanugy 3 hetente eljartam kormoshoz,sot utanna 2 hettel festettem full szokere a hajam.kellett a valtozas vmi uj narmi ami mas es nem a megszokott.a borombol ki tudtam volna bujni.lehet megkovezni csak 6 hetig jartam feketeben es ra egy honapjara tartottuk lanyom szulinapjat.barmennyire is szerettem volna az ido nem allt meg.attol meg most is pokolian faj a hianya de nem a kulvilagnak gyaszoltam...es aki ezzel foglalkozik ,nah azokrol van pont egy velemenyem...
2018. nov. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
15%
A szerelmem halála után összeroppannék, nem ilyen pi_csás dolgokra, de még a legalapvetőbb kötelességeimre is alig maradna erőm.
2018. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az a gáz, hogy ha valaki gyászol akkor mindenki elvárja tőle, hogy folyamatosan sírjon, nem nevessen, ne legyen soha boldog mert meghalt a szerelme.

Lehetsz attól még szomorú, és gyászolhatsz is, de attól még nevethetsz egy viccen, kirakhatsz egy képet ami neked tetszik, lehetnek boldog pillanataid.

Biztos szomorú most is, de miért ez nem jelenti azt, hogy innentől nem keresheti a boldogságot. Elvárni valakitől aki gyászol, hogy örökké szomorú legyen, na az GÁZ.

2018. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
3%

Sekélyes lelkivilágra vall és kész.

Vagy a fiú nem jelentett sokat a számára.

2018. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
14%
Arra enged következtetni, hogy nem is szeretted igazán.
2018. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
55%
Szegény elhunytat már úgy sem hozza vissza semmi, bármit csinál is a másik. Azt hiszem, a kérdezőnek inkább a maga dolgaival kéne foglalkoznia, mint azzal, hogy ki hogy gyászol, vagy sem. Miért bántja ez a kérdezőt? Végül is a gyásszal kéne foglalkoznia és nem azzal, aki szerinte nem gyászol eléggé. Gyakorlatilag ugyan azt teszi, mint a szerinte nem gyászoló. A netezik a gyász helyett. Bocsi, de egykutya. Mindenki másként éli át mindezt, másként dolgozza fel.
2018. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
64%
meghalt a szerelme, hadd örüljön legalább a műkörmeinek, miért fáj ez neked?
2018. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!