Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy valaki a...

Honnan tudhatom hogy valaki a lelkitársam-e?

Figyelt kérdés

Van ilyen?

És ha igen,honnan tudom ,hogy egy adott személy-e az?


2018. nov. 29. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Érzed.Nem tudod nem szeretni még akkor sem ha nagyon nem akarod.Utálhatod,gyűlölheted de nem szeretni nem tudod.Úgy érzed ismer téged és te is őt.Bármit út magadban érzel ő érti,és te is őt Rendesen leìrni nem lehet,de az elêg különleges érzés,hogy ne keverd össze mással ha érzed
2018. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
16066 Bongo megmondja
2018. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy rugóra jár az agyatok, a legfontosabb kérdésekben hasonló a véleményetek, akár még ízlésben is, és úgy érzed, hogy ő az a valaki, aki legközelebb áll ahhoz, hogy azt állítsd róla: ő megérti az én világomat, mindazt ami én vagyok, még akkor is, ha nem mondom, vagy nem jól fejezem ki a gondolataim (és persze fordítva is).
2018. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érezni fogod.

Én a lelkitársammal egyszer mikor együtt lógtunk, és pörögtünk, ittunk, annyira egymásra csatlakoztunk érzelmileg, hogy hihetetlen. Előtte is, vele ezerszer mélyebb kapcsolatom volt mint bárkivel, de ekkor már úgy éreztem Ő a testvérem, és bármit elmondhatok neki.

Meséltük egymásnak hogy képzeljük el a jövőnket (srácról van szó, nem kapcsolat), mennyire boldogok leszünk, és mennyire jó hogy meg tudjuk ezeket beszélni.

Leírni nem igazán lehet, egyszerűen csak úgy szikrázott a hangulatunk, hogy eszméletlen jó volt kimondani mindent, és úgy éreztük a szavunk megtalál valakit, valaki figyel ránk, valaki megért.

2018. nov. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!