Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magnus Carlsen Autista?

Magnus Carlsen Autista?

Figyelt kérdés

#sakk #Magnus.Carlsen
2018. nov. 29. 22:01
 1/2 anonim válasza:

Épp ésszel nem tudok úgy sakkozni mint ő... nem tudom honnan veszed ezt... vagy kérdezed...


De amúgy az autizmus az arról szól hogy agyban nem is ebben a világban él, hanem képzel egy sajátot és megpróbál abban élni, nem fogad el mást... ha autista is lenne és az agya olyan gondolkodást ad neki amivel Világbajnok lesz, szerintem még öröm is lehet.

2018. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rákerestem, valószínűleg nem az és magát sem tartja annak.


Az autizmus amúgy egy spektrum, nem mindenki van teljesen elveszve a kis világában. Sokan közülük magasan funkcionálnak, hétköznapi életet élnek, diagnózis nélkül, mert csak egy-két furcsább szokásban, gyengébb szociális érvényesülésben manifesztálódik az állapotuk.

2018. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!