Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs érettségim, emiatt...

Nincs érettségim, emiatt mondják le egy életre a barátnőzésről?

Figyelt kérdés
Már gyerek koromban is nehezen ment a tanulás figyelem zavart diszkalkulia diszleksziát állapítottak meg nállam. 2013ban próbálkoztam esti sulival érettségivel 11 osztályba kezdtem, de annyira nem ment a tanulás, hogy mindenből 1-est kaptam, így be láttam hogy a tanulás nem az én pályám. Viszont ez így ki hat a párkapcsolati életre is. Mit tegyek? Éljen le egyedül emiatt az életem? Fogadjam el hogy ez van ezt dobta nekem az élet?
2018. nov. 30. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogalmazásod alapján egyáltalán nem tűnsz butának! Így a csajozás is menni fog!

(Nem kamuzol egy kicsit??)

2018. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kettesre megírni gyerekjáték, ne erőlködj a magolással hanem a megértésre koncentrálj illetve pl. a történelmet olvasd úgy, mintha egy történetet és emlékezni fogsz a lényegre. Én távoktatásban csináltam meg a 11-12. a Szinyei Merse Pál gimnáziumban, nem volt nehéz, próbáld azt. (Amúgy ha tanulmányozod amjd a korábbi érettségiket azok közt is találhatsz mintát ami legalább a ketteshez hozzásegít, pl. nem tudom hgoy változott e azóta, de megfigyeltem, hogy az egyik választható nagy esszéi történelemből mindig a magyar történelem 12. osztályos anyagából van, és az viszonylag sok pontot ér, szóval már leszűkítettem, hogy mit érdemes többször átolvasni előtte.)


Nyilván ha nem akarsz tovább próbálkozni, akkor nincs kérdés, nincs értelme nem elfogadnod a helyzeted.

2018. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az összefüggés a tanulmányi előéleted és a párkapcsolat között. Ha nincs csajod az nem azért van mert nincs érettségid. Gondolom 20 éves körül lehetsz, ők szoktak ilyen "vége az életemnek" válságot kreálni maguknak.
2018. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne viccelj.

Nekem se nincs es mindig akadnak udvarlok.

Teged is megtalal a szerelem,hidd el.

L

2018. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!