Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kell tenni ahhoz hogy jó...

Mit kell tenni ahhoz hogy jó pontozást kapjunk itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Jókat kell válaszolni?
2018. nov. 30. 16:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Azt kell irni amit hallani akarnak illetve olvasni, magyarul nyalizos valaszokat kell adni. De igy meg nincs ertelme az egesznek. Engem nem erdekel ha lenullaznak az se. Mindig jot rohogok rajta😂
2018. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
írhatsz te igazat is, ha a kétagysejtesnek nem tetszik
2018. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha a saját véleményedet írod meg, lemész 50% körülire. Ha a kérdezőét, akkor szépen emelkedsz fölfelé.
2018. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen ki kellene venni az oldalról ezt a hasznosságos hülyeséget. Mindenkinek más a hasznos, és mivel bárki, aki regisztrálva van az oldalon szabad kezet kap, saját vágya szerint alakíthatja a "hasznosságot". Nincs sok értelme.
2018. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

Így van, jól összefoglalták előttem.

Ha azt írod amit a kérdező hallani akar akkor minden oké.

Ha leírod a valóságot, akkor el is áshatod magad.

Például ha jön egy mély depressziós 20 éves "férfi" akkor olyat nem szabad írni, hogy kelj fel az ágyból és menj dolgozni. Olyankor azt kell írni, hogy jaj szegénykém, jajajaj... ilyesmit.

Ha jön egy 15 éves kamasz aki ezerrel szidja a szüleit mert az anyja lekevert neki egyet, akkor meg ne merd kérdezni, hogy ugyan miért kapott pofont (talán megérdemelten...)! Azt kell írni neki, hogy édes drága kis prüntyőkém, egyem a pici szíved, költözz el, a szüleid szívtelen kcsgök, ja és írd oda, hogy olvassa el a Mérgező szülők című könyvet. Ez fontos.

Az anyukás kérdésekre meg ne is reagálj semmit, mert egyszer csak kijön egy fej a képernyődből és átharapja a torkod ha teszem azt meg mered mondani anyunak, hogy egy életképtelen idiótát nevel a gyerekéből.

Amúgy az itteni pontozásnak nagyjából annyi értelme van mint a fészbukos idiótaneveldében a lájkoknak.

2018. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

Menj a baba-mama rovatba!


Ott meg olyanokat írj, hogy:


"Sok sikert a picihez!" "Remélem minden rendben lesz!"

"Szorítok értetek!"


Szóval nyalj be és hazudj!


Állatos rovatban is, ha felszopkodod a kutyásokat, akkor 1 hét alatt felpontoznak 80-90%-ra!



Ezért nem ér SEMMIT, ez a %-osdi!

2018. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Nos, első körben légy segítőkész.

Másrészt kerüld el a politikát és lehetőleg a családi rovatot is. Akármit is írsz, valószínűleg le fognak pontozni az esetek nagy részében. A legtökéletesebb, legszolidabb, bölcs és senkinek nem ártó véleményeket is lepontozzák azok, akik másként gondolkodnak.


S persze nehogy szembemenj az általános vélekedésekkel.


De amúgy szerintem mindegy. Ha nem vagy masszívan idióta vagy túlságosan vitázó, akkor nehezen esel le nagyon mélyre. Én szembemegyek, lehúzok, kedves se vagyok, megvannak az utálóim és meg is értem őket... Mindössze szerintem kellően toleráns vagyok és nem bunkó. Meglepően jó a százalékom, pedig soha nem igyekeztem, szeretek ütközni adott esetben :D

2018. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor nincs sok értelme ennek a pontozósdinak, mindenkinek más a hasznos válasz
2018. nov. 30. 16:57
 9/21 TR75 ***** válasza:
30%

Politika és vallás tényleg kerülendő.

De akár egy tényszerű válasz sem garancia arra, hogy nem pontoznak le. Van, akinek ez a legnagyobb öröme.

Jöhet most is a lepontozás :-D

2018. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%
Én mindenkit felpontoztam :) Annyira igaz minden szó :))
2018. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!