Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményetek egy...

Mi lenne a véleményetek egy olyan lányról aki a mai világban így öltözködne?

Figyelt kérdés

Tehát arra lennék kíváncsi hogy mit gondolnátok ha pl mentek valahova és szembe jönne veletek egy ilyen stílusú lány?

[link]



2018. nov. 30. 20:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is írjatok kérlek
2018. nov. 30. 20:59
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt hinném valami bálba megy vagy jelmezes fellépésre vagy ilyesmi :)
2018. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Leszarnám ahogy az összes többi embert is:D
2018. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy megy valahova, ahova ilyen viselet kell. :D


Ha pedig tudnám, hogy az adott lány alapból így öltözködik mindig... hát nem mondom, hogy nem lenne fura. :D De igazából most, hogy mi a véleményem... Nem lenne bajom vele. :D

2018. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én kedvelem az ilyen típusú öltözködést, szóval biztos megkérdezném hogy vette vagy varrta-e a ruháját:D

16/L

2018. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Egy ilyen ruhában manapság nem lehet létezni. Mégis hogyan, húzza a betonon magad után a szoknyarészét? Hacsak nem hintón közlekedik, és egész nap ücsörög és hímezget, vagy a cselédséget igazgatja. Szóval hogy a kérdésre is válaszoljak, ha látnék egy nőt ilyen ruhában az utcán, akkor vagy bolondnak gondolnám, vagy ahogyan már írták, jelmezbálba igyekvőnek.
2018. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Poenos :)

34l

2018. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Én szoktam látni a környéken egy goth lányt, aki ilyen ruhákat hord. Nekem személy szerint nagyon tetszik a stílusa. Ha bevállalósabb lennék, én is simán hordanék ilyen ruhákat. Szerintem nagyon szépek. 15/l
2018. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

Szimpatikus lenne, de akkor viselkedjen is hasonló komolysággal, nőiességgel.

Amúgy már találkoztam ilyen stilusú lánnyal, ő például hobbijaként készit 19. századot idéző ruhákat, kiegészitőket.


Mondjuk nekem egyszerűen illúzió romboló lenne a 4-es 6-oson egy ilyen lányt látni. Nagyon el tudom képzelni hogy kis napernyővel járja a Margit szigetet, de a (finomitott fogalmazás következik) nem túlságon magas kultúrát sugárzó tömegben szegény olyan lenne mint egy halom coca cola között egy pohár 5 éves villányi vörösbor. Érted, egyszerűen nem oda való.

Én a 4-es 6-ostól konkrétan bármilyen ruhámat féltem, nem akarok rajta semmit összeszedni, nem hogy egy ilyen ruhában leülni...

De ha szinházba, felolvasó estre, steampunk találkozóra mész akkor ott igazán jó benyomást keltesz mindenkiben. :)

2018. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem hétköznapi viselet, hétköznapra normális lány nem vesz fel ilyen ruhát.
2018. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!