Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarnak rabszolgát...

Miért akarnak rabszolgát csinálni az emberekből?

Figyelt kérdés

Egyszerűen felháborító hogy mi megy itt.

A munkahelyek kihasználják az embereket,rengeteg órát kell ott tölteni. Az élet rövid és mindenki egyszer él és sok ember élete úgy telik hogy szinte minden a munkára megy el.Mindig mondogatják hogy a felnőttek azt csinálhatnak amit akarnak de ez nem igaz.Még szabadidejük sincs! Mert állandóan bent kell lenni a csicska munkahelyen.Én most fejeztem be az iskolát de azt se tudom mit csináljak.Nem akarok rabszolga lenni.

Olvastam ezt a cikket hogy még jobban kiakarják használni az embereket:

[link]


Mi lesz itt? Tisztára olyan érzésem van mintha a középkorban lennénk hogy csak hajtják hajtják az embereket éjjel nappal.



2018. dec. 7. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem tetszik, akkor spuri van Norvégiába. Ez ennyire egyszerű.
2018. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Mert így tudnak minket hasznossá tenni.



Szerintem is baromság, hogy a felnőtt azt csinál, amit akar: se erő, se pénz, se idő, (se társ rá)

2018. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szörnyű ami itt folyik és ahogy telik az idő csak egyre rosszabb lesz...@
2018. dec. 7. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Én csak azt nem értem hogy a pestiek miért ilyen rohadt lusták, 1,7 millióan laknak Pesten és mégis ha párezren kivonszolják a valagukat a tüntetésekre az már soknak számít, százezreknek kellene felbőszülten odarombolni a parlamenthez, nem 1-2 ezernek telefonnal világítani, komolyan vicc, más országokban, komoly pusztításokat csinál a nép sokkal kevesebbért is itt meg mindenki csak morrant egyet az interneten oszt jóvan'...
2018. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
El kéne zavarni ezt a tolvaj népnyúzó maffiakormányt, mert ez az oka mindennek. A munkáltató se jókedvéből csicskáztat (legtöbb esetben legalábbis), hanem mert annyira le vannak terhelve adókkal meg járulékokkal, amiket az elmúlt években vezettek be hogy muszáj valahogy kompenzálni ha nem akarnak csődbe menni. Nyilván itt nem a Mészáros meg Tiborcz-féle cégekre gondolok, akik közpénzek százmilliárdjaival vannak kitömve.
2018. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát. Ha van szorgalmad, és dolgozol, később könnyű életed lesz. De ha ez nem tetszik, van még egy verzió: Menj el remetének. Senki nem kötelez téged a munkára. Van a szabadban gyümölcs és hús is, van, ahol nem tilos a vadászat!
2018. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!