Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Velem lenne a baj, hogy...

Velem lenne a baj, hogy elegem van az emberekből?

Figyelt kérdés

Azon a szinten vagyok,hogy akkor érzem jól magam, ha egyedül vagyok.

Akármilyen társaságba keveredek, azt se tudják az emberek,hogy mivel dicsekedjenek,ha meg nem dicsekednek, akkor jaj belehalnék, ha nem tudnék gyúrni menni, jaj úgy imádom a BMW-met és társai.

Nagyon elegem van már az ilyen felszines emberekből, egyetemet végeznek,mégis hihetetlen irritáló a társaságuk.

Változnom kellene?


2017. jún. 9. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem veled van a baj. Találd meg a saját közeged, ami tudom, nem egyszerű, de a felszínes emberek között sohasem fogod jól érezni magad, ha te nem olyan vagy mint ők, egyedül pedig egy idő után egyre magányosabb leszel. Legalábbis velem így volt. Nem változtam meg a többiek kedvéért, jártam a sajat utamat, sokáig egyedül, míg végül megismertem pár embert, akik hozzám hasonlóak voltak és nagyon jó barátok lettünk. Úgyhogy semmiképp se menj a tömeg után, maradj olyan amilyen, mert ezekből az emberekből sajnos egyre kevesebb van, pedig pont hogy belőlük kellene több, nem ellenkezőleg. :(
2017. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyjából hasonlóan gondolkodok. Amit talán másképp látok, hogy az emberek nem annyira rosszak, csak megjátszák magukat és az ami nagyon unszimpatikus nekem. Az emberek többsége amúgy normális is tud lenni amikor épp nem játszák el a kitalált személyiségüket
2017. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!