Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, ha most télen...

Kokacserje kérdése:

Az normális, ha most télen fázom nyáron pedig melegem van?

Figyelt kérdés
Most nagyon fázom a szobában, de nyáron, majd megsülök. Szerintetek jól van ez így?

2018. dec. 8. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Ezek szerint nincs jó szigetelés a házadban, és/vagy nincs fütés és klíma.


Normális. Télen öltözz fel, nyáron pedig vetkőzz le.

2018. dec. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel én is így vagyok, télen a nyarat nyáron a telet sírod vissza. Most például leszphat a tél! :D
2018. dec. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem télen-nyáron melegem van.


A lakásban már csak télen, mert van klíma.

Most sok szellőztetéssel és kikapcsolt radiátorokkal, nem jól záró ablakokkal (a műanyag is vacak, de van régi fa) 24 fok körül van. Ez nekem azért meleg.

Jó, zokni nélkül, vékony nadrágban és pólóban ülni jó. De takaró alatt aludni(kell az érzés nekem), forró vízzel mosogatni, főzni, mozgással járó házimunkát végezni rengeteg a 24 fok....


A tömegközlekedési eszközök finn szaunák, az irodában sokszor szerintem a 26 fok is megvan, de amint nekem már pólóban nincs melegem, kolléanő 2 pulcsiban ül.

Plázákban eladónők egy száll pólóban, én meg ... Nőként nem tudom, illik-e ragozni, mennyire izzadok le.



Nyáron meg nincs klíma vagy gyenge.

Klíma nélkül mozogna a levegő és lenn oxigéntartalma, lenne 32 fok de a hőérzet kisebb, klímával álló, elhasznált, 28 fokos levegő és a hőérzet több.

Ez pl igaz az irodára.

Kolléganő pedig libabőrös és betakarózik, amivel tud.

(egy időben volt bent hőmérő)



Nem vagyok túlsúlyos mellesleg.

Csak szimplán nekem NEM az a hőség esik jól, ami úgy mellesleg ritkán van jelen ezen az éghajlaton.

2018. dec. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidegben fázik az ember melegben melege van, ez nem új keletű dolog...
2018. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fordítva rosszabb lenne.. ha nyáron megfagynál, télen meg hőgutát kapnál.
2018. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!