Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izzadok, fázom, hanyingerem...

Izzadok, fázom, hanyingerem van, és a gyomrom is fáj-normális reakció ez egy rémálomra?

Figyelt kérdés

nem lehet olyan meleg a szobamban,mert kb.20 fok van es csak egy rövid ujjú póló van rajtam,de lázam tuti nincs.az említett rémálom kb.hajnali 4 körül volt,akkor semmi bajom se volt,visszaaludtam,de most nagyon rosszul vagyok

15/l



2013. febr. 25. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem normalis. ha olyan valosagosnak tunt az almod, elkepzelheto hogy valosagos testi tuneteket okoz.

Nekem van hogy napokig az almomon gondolkozok, mert annyira rossz erzeseket okoz hogy ebredes utan meg napokig bennem marad. Egy baratom foglkozik alomfejtessel. Nekem sokat segit ha mond ra valamit meg ha nem is hiszek benne. Szerintem nezz utana mit jelenthet az almod hatha kicsit megnyugszol. testi tuneteid paniktunetek.

2013. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!