Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből lehet látni egy élőbeli...

Miből lehet látni egy élőbeli beszélgetésnél azt, ha a másik csak megjátssza magát, de valójában a háta közepére se kíván?

Figyelt kérdés

Vagyis igyekszik kedvesnek tűnni velem, olyannak, aki szívesen beszél velem, nincs velem baja, de valójában irtózik a velem való beszélgetéstől, nem is lenne kedve hozzá.

Ezt milyen jelekből lehet látni élőben?


2018. dec. 8. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Például ha sohasem kezdeményezett veled beszélgetést, de amikor te odamész, akkor udvarias
2018. dec. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez nagymértékben függ a te hozzáállásodtól. Ha kedves vagy az emberekkel, akkor keresni fogják a társaságod. Ahogy viselkedsz velük, úgy fognak veled viselkedni.

Ha valaki megjátssza a kedvességet, azt észre lehet venni. Az irtózik szót szerintem nem lehet egy kalap alá venni az unszimpátiával. Lehet valaki azért tart a veled való beszélgetéstől, mert nem ismer/szigorú vagy/félelmetes stb.

2018. dec. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A testbeszéd vs. kommunikáció nincs egymással összhangban.
2018. dec. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A beszéd 20%, a többi nonverbális kommunikáció. Figyelj az érzésekre. Ha úgy érzed púp vagy az nem véletlen.
2018. dec. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Ha sokszor használja a jaa, ééértem, ahaa kifejezéseket és ennyiben is marad, magától nem mesél semmit, esetleg tőmondatokban beszél. Sokszor pillant másfele, ásít, bár ez lehet oxigénhiány, álmosság miatt is. Vagy nem is figyel arra, amit mondasz, másra válaszol. Úgy is érezni fogod.
2018. dec. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok. Pl. Ha magamból indulok ki, akkor megfigyeltem, hogy olyankor ha ülök, lóbálom a hajam idegesen. :D de ilyen lehet más nonverbális jel is, orrvakarás, hajbirizgálás mondjuk. De ezek önmagukban nem jelentik azt feltétlen.
2018. dec. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha igyekszik minél előbb lezárni a társalgást.
2018. dec. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!