Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy érzem mások...

Lehetséges hogy érzem mások érzéseit? Akár egy netes beszélgetésnél is szoktam érezni mit érez a másik. És amikor rákérdezek azt mondják azt érzik. Volt már ilyen valakivel?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 22:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
29%
Jah lehetséges.. Amúgy ha sötétben megérzed a fing szagot, akkor überprofivagy.
2012. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
A telepátia nem ismeretlen dolog, bár nehéz kísérletileg igazolni. De van ilyen és kutatják is a jelenséget. Tehát lehetséges, hogy különleges telepatikus képességeid vannak.
2012. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
ne szívj
2012. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok. Sokszor elég zavaró (pl. tömegközlekedési eszközön, ha mellém ül egy ember, és frusztrált, vagy ideges, átveszem a "rezgéseit", nem tudom, hogy mondhatnám másképp), neten nem igazán szoktam idegenekkel beszélgetni, de ha igen, akkor is történt már olyan, mint veled. De személyesen ez nyilván sokkal erősebb. Nem tudom, hogy ez mitől/miért van ez, én alapjában véve egy igen szkeptikus ember vagyok, de ezt nem igazán tudom megmagyarázni. Mostanában próbálom irányítani, mert nem mindig jó, ha ennyire érzékeny vagy mások "rezgéseire", de elég nehéz.
2012. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
barmi lehetseges, aminek a nem letezese nem bizonyithato..:DD am en is erzekeny vagyok ilyen teren.Udv a klubban!!!:)
2012. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem különösen empatikus vagy. Nem ritka képesség, de azért nincs is vele tele a világ.

Örülj neki, de ne vedd át mások negativitását.

2012. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetséges. Hallgasd meg az innen letölthető hanganyagot amiben a telepátia kisérletekről van szó. Az előadó pont megemlíti benne, hogy érzelemátvitelre is felfigyelt a kisérletek során.


Itt a link: [link]

2012. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 yossarian44 ***** válasza:
78%
Ez nem telepátia, ez empátia.
2012. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ez nem telepátia hanem empátia
2012. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

utolsó 2 mondja jól.


pont ugyanilyen vagyok. Érzem mit érez a másik, még akkor is ha semmi érdekeset nem ír, csak egy szimpla beszélgetés közben neten. Ha élőben beszélek valakivel, gyakran tudom mire gondol, ez már többször bebizonyosodott.

Átérzem a helyzetét, és ha ő szomorú én is az leszek, ha ő boldog akkor én is virulok. Ha sír, és is sírok.

Amikor boldoggá akarom tenni akár neten keresztül, valahogy érzem ha sikerült azzá tennem és ilyenkor én is örülök.

És simán érezhető ez...

2012. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!