Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alábbi nevek kövül melyik...

Az alábbi nevek kövül melyik a legszimpatikusabb?

Figyelt kérdés

Dália

Hedvig

Tíciána


Melyik név tetszik a legjobban? Melyik név a legkevésbé? Illetve milyen személy jut az eszetekbe a nevek hallatán?



2018. dec. 9. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Talán a Dalia. Csak arrol meg a virag jut az eszembe.

A Hedvignel igy egybol nem tudtam eldönteni, hogy fiu vagy lany nev e, csak mivel a tobbi is lany nev ezert. Egyepkent egy nagyon akaratos es rosszindulatu ember jut rola eszembe.

A Ticiana meg mint egy sztriptiztancos muveszneve. Ezekkel a 'kulonleges' nevekkel inkabb csak ki**sznal a gyerekeddel. Tudom, mindenkinek mas tetszik,nekem ez a véleményem,nem akarok senkit megserteni vele.

2018. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Dália.Erről egy gazdag, de nem teljesen komplett, kalapos, nagydarab dáma jut az eszembe.

Hedvig:sokáig azt hittem férfi név...A becézése, a Hédi az nem rossz.De valahogy akkor sem fog meg ez a név..Harry potter baglya jut róla eszembe.

Tíciána.Hát.Ez a név szintén olyan..rideg.


Őszintén szólva ezek közül egyik sem tetszik.

2018. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Mindrn nap el kell dönteni egy lány nevét akit lassan világra hoz az anyja de sz@r neveket talál ki.

Értem hogy különlegeset szeretnél de basszus se egy vezeték nevet nem írsz hogy illjen hozzá... De legalább szép név lenne Tíciána... Miért nem Letícia--Leti becézéssel ... De a vezetéknévől jobban függ. Van Hedvig volt tanárnőm 80éves és sose tudja senki rajtam kivül fiú v lány név e vagy vagoly -_-(nagyon buta embrrek vannak szokni kell...)

Dália.... Eskü még a Diána Daniella is jobb.

Bocs de egy név a vezeték névhez passzoljon ezt legkpzelebb tedd bele

2018. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Egyik sem.
2018. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hedvig a legjobb
2018. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vezetéknév hozzá az Imre.
2018. dec. 9. 14:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Hedvig, lehet Hédinek becézni. Egyébként a Diána a kedvenc nevem, nagyon szép a csengese, dallamos, diadalmas név és egy csodálatos nő jut róla eszembe. Lehet, hogy ezért is szeretem annyira? 🙂
2018. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Talán a Dália.

Tíciána sem annyira rossz, esetleg a rövidebb változata? Tícia. Szerintem illene is a a vezetéknévhez.

2018. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lady Beth ***** válasza:

Dália, mint a virág. Dario Argento feleségére emlékeztet.


A Hedvig név nagyon ronda számomra. Nemesi családok gyermekeire emlékeztet.


Tíciána meg olyan idegen...Inkább Tatjána! Arra emlékeztet amikor egy latin család nem akarja hogy a gyereke tucat nevet kapjon, és akkor kitaláljak ezt...

2018. dec. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Imre Dália
2018. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!