Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az mit jelent ha...

Szerintetek az mit jelent ha egy lány ráhajtja a fejét egy fiura 1mp-re és utána el is veszi?

Figyelt kérdés

2018. dec. 9. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnak készül és megnézte él-e még az illető...
2018. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Egy pillanatra engedett az érzéseinek, aztán rádöbbent, hogy mit tett és visszakozott. Félt, hogy rájössz, mit érez irántad.
2018. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem meri felvállalni érzéseit, vagy elfeledkezett magáról
2018. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Nekem a 35 éves osztálytársam szokta ezt csinálni órán. Padtársam is egyben. Amúgy nem rossz csaj, bírom amikor fogdos stb.


18/f

2018. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak eleve ilyen a természete. Én kb. mindenki vállára ráhajtom a fejem, akit ismerek. Szeretethiány is lehet akár. Nem kell rögtön arra gondolni, hogy komolyabb érzelmeket táplál irántad!
2018. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Elfelejtettem odaírni, hogy felnőttképzés :)
2018. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És ha valaki még akar irni azt szivesen fogadom :)
2018. dec. 9. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a noverem csinalta egy pillanatra ezt amikor a koncerten egy “romantikusabb” resz ment, es ezzel a testbeszeddel jelezte “hu de romi” majd osszenevettunk...

de lehet titokban halalosan szerelmes belem es a fulevel akart engem megtaperolni.

2018. dec. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!