Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben fejlődjek tovàbb?

Miben fejlődjek tovàbb?

Figyelt kérdés

Csak szimplàn hobbi szinten tanulok. Magamnak magamèrt! Jelenleg angolul tanulok. Kivettem egy èv szabadsàgot ès így angol közegben tudok èlni.

Valamikor tervezem hogy a nèmetemet is feljavítom.

Valamit el kellene kezdenem tanulni hamarosan, de nem tudom mit. Olyan is lehet amivel hosszú tàvon profitàlhatok is. Sajna ha nem jön be, mint a programozàs, akkor nem fogom magam motivàlni. De azèrt alapszinten tudok programozni Javaban, c#ban meg plc nyelvben.

Ezzel a tudàssal is nyertem. El tudok olvasni egy kódot :D

Mit lehetne otthonról tanulni?

Sajna photoshop nem köt le. Kreativitàsom rajzolàssal ès festèssel is ki tudom èlni.

Help ötleteket

Köszi

31f


2018. dec. 9. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

31 evesen egy 11 eves szintjen beszelsz. 31 evesen a muveszeti mester diplomad kene atvenned nem kenegetni “kreativitas” szo alatt vizfestekkel a felfamentes rajzlapra... te is az orok diak tipus vagy? Mert ha igen, mikor akarsz feleszmelni? 40 evesen, amikor meg mar hirtelen keseregni fogsz hogy oreg vagy mar karriert epiteni?

Vedd csaladias dorongalasnak ezt. Ha meg nem annak tudod venni, inkabb nem irtam semmit.

2018. dec. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hmmm

Nem èrdekel a papír, az nèlkül is elèltem (nem is rosszul) ès az nèlkül is el fogok!

A tudàst jobb helyeken nem papírban nèzik. Nem igazàn làtnàm èrtelmèt vàltoztatnom a hozzààllàsomon, mert a jövőm biztosított (mint a többi emberé, lsd szètb@$ztuk a földet) el fogom èrni azt a szintet hogy ne keljen dolgoznom ès havonta meglegyen x pènzem. Nem vàrok magyar nyugdíjra :(

Önfentartó vagyok ès leszek. Tehàt a pènz nem motivàl, az èletem nem erről szól. Fejlődni csak is magamèrt a sajàt örömömre akarok.

Nem làtok ebben semmi rosszat

2018. dec. 10. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!