Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem fejlődök tovább?...

Miért nem fejlődök tovább? Mit kéne tennem hogy fejlődjek?

Figyelt kérdés

Szóval, 4 éve kondizom,1. évben 75 kg-ról kezdtem felmentem 1 év alatt 82-re, 2. évben 88-ra a 3. évben 92-re.Azonban az elmúlt egy évben még fogytam is,beteg is voltam.Tudni kell rólam h genetikailag vékony vagyok,s nehezen hízom,s 195 cm vagyok.

Az étrendem a következő:

Reggeli:barna kenyér,3 tojás lecsóban,vagy túrós kenyér

Tízórai:Szendvics kőrözöttel,kolbásszal zöldséggel

Ebéd:barma rizs,csirke,zöldség

Uzsonna:myprotein tejjel,zabbal,s banán

eddzés után:krumpli vagy rizs v alami hússal (Általában csirke)

este 9-kor:myprotein tejjel,s müzlivel

kb. heti 5x megyek kondiba s 2x boxolok,eddzések elég intenzivek,ám vizsgaidőszakban keveset tudok eddzeni,s nincs időm sütni



2017. szept. 7. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Boksz, kevés edzés ezek mind közre játszhatnak. Vigyél be több fehérjét, edz nagyobb sulyokkal, kerüld a boxot. Ennyi.
2017. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lemaradt h nyáron nem tudtam sokat eddzeni,mütöttek,utána meg utaztam
2017. szept. 7. 14:55
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell naturalban heti 5 edzés. Meg kevés már a kaja, azért nem jön a tömeg.
2017. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de zabálok 3 óránként :(
2017. szept. 7. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy 3 óránként eszel, az nem azt jelenti, hogy minél gyakrabban eszel, annál jobban hízol. A kalóriát kell nézni. Ha te egy étkezés alatt be bírsz vinni egy egész napi kalóriamennyiséget, ami neked kell, akkor nincs gond. De ez fizikai képtelenség.


A kajádba próbálj meg beiktatni marhahúst, vagy disznóhúst. Ha lehet reggelire.

Az étrendedbe inkább fehérjére alapuló kaják vannak (tojás, csirke, túró, tej). Keress szénhidrátos kajákat.


Illetve, ha lehet akkor egy edzéstervet írj már le - csak úgy nagy vonalakban.

2017. szept. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tej,zab,banán :D Csuhai Jánostól láttad? :)

Egyél marhahúst. Az rengeteg erőt ad az edzésekre. Pluszba a legjobb hús szerintem a testépítésre, és hát jobb mint a csirkemell. Edz mjnnél nagyobb súlyokkal. És kitartás. Egy idő után megtorpan az ember fejlődése. Itt nem szabad feladni.

2017. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!