Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 13 éves gyerek elhordott...

13 éves gyerek elhordott mindennek?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leirni mi történik. Én egy 32 éves két gyerekes anyuka vagyok. A nagyfiam 14 éves tanulo. Van egy osztálytársa aki kb. 3 éve folyamatosan terrorizálja piaszkálja. Én már szoltam neki háromszor a lehető legrendesebben hogy béküljenek ne piszkálódjon mert az én fiamba egyszerű belekötni. Nem az a verekedős fajta vagy az a veszekedős. Most nagyon eldurvult a helyzet. Elkezdett nekem irogatni hogy az én fiam miket irogat másoknak,csak röviden közben kiderült semmi nem igaz belőle. A lényeg mikor felhivtam a gyereket hogy honnan veszi ezeket stb.nem mondta meg erre azt mondtam akkor elmegyek hozzá mire azt felelte hogy nagyon rosszul járok. Sikerült elkapnom persze gyorsan elszaladt otthonról hogy ne az anyja előtt történjen a dolog. Termeszetesen ahogy beszélt velem én is kiabáltam vele, ő pedig le ku..a anyázott és azt mondta takarodjak a gec.be. Elmentem az anyjához aki csak az ajtóig jött ki és annyit mondott majd megoldja. Hát pár órával később a fiam szolt hogy a közös csoportjukba azt irta elküldtem azt a nőt a cigány ku..a anyjába. Hozzáteszem ez miatt egy osztálytársuk már tavaly tropára ment pszichologushoz járt mert ez a fiú kicsinálta. Szerintem a szüleit nem érdekli és nem is tudják mit művel a gyerekük. Fwl tudom jelenteni a gyereket hogy igy beszélt? Nem tusom mihez kezthetnék de egy 13 évea kölyök ha velem igy beszélt akkor mit művel az osztálytársakkal. Mit tehetek? Ha elmegyek a rendőrségre kezdenek ezzel valamit?

2018. dec. 11. 12:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
Vedd ki a gyereket abbol a rohadt iskolabol...
2018. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen gyereket mar most agyon kéne csapni. Mast nem igazan lehet vele tenni. Ilyenekből lesznek a bűnözők meg a gyilkosok.
2018. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. A gyámügyes jó ötletnek tűnik. Valószínű holnap megkérdezem a körzetis rendőrt ilyen esetben mit tehetek. Biztosak vagyunk benne hogy a szülőknek fogalmuk sincs semmiről, hogy a gyerekük mit művel. De abban is, hogy ez nem fog igy maradni, valakinek meg kell szorongatni a gyereket mert ez csak durvább lesz.
2018. dec. 11. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!