Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem baromi gyenge...

Csak szerintem baromi gyenge színész a Döbrösi Laura (Míra-Aranyélet)?

Figyelt kérdés
Mindenhol olvasom,hogy a jövő nagy színésznője lesz, de szerintem bárki eljátsza azt amit ő. Imádom a sorozatot, de esküszöm zavart mennyire gyengét alakított. Behívnék valakit az utcáról nagyobb beleéléssel játszaná el a szerepet. Csak én látom ezt így?
2018. dec. 12. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Maga a karakter volt elég gyásznak megírva, nem a csaj tehet róla.
2018. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat az Egynyari kalandba ugyanezt a szintet hozta,szoval nem lehet véletlen :D Szerintem semmi tehetsege nincs.
2018. dec. 12. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is baromi gyenge. A sorozat mélypontja.
2019. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
78%
Néha valamit nagyon jól játszott, de néha nagyon gáz volt cink volt odanézni..
2019. jan. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Láttam színházi előadásban a Rómeó és Júliában Júliaként, ügyes volt. A Félvilágban és az Örök télben is bizonyított szerintem. Gondolom rendezés függő, hogy mit hoznak ki belőle, a tehetsége meg van hozzá, de egy gyenge szöveg vagy rendezés mellett a legjobb színész is gyengének tűnhet. Szerintem tehetséges, az Aranyéletet pont nem láttam. De a Társasjátékban jól hozta a karakterét anno.
2022. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!