Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha én nem tudok kommunikálni,...

Ha én nem tudok kommunikálni, és nem szeretek emberek között lenni, akkor pont hogy emberek közé kell mennem hogy bele tanuljak és szeressek emberek között lenni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom a te eseted milyen, de én már ott tartottam, hogy telefonálni nem mertem, a boltban szólni sem. Aztán olyan munkám lett, ahol kötelező beszélni, kommunikálni, és lassacskán beleszoktam.

Attól még utálok emberek közt lenni. De beszélni stb. már tudok, még úgy is nézek ki, mint aki jól érzi magát.

2018. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, gyakorolni kell. Én se mertem a boltban kérni magamnak semmit... De aztán belejöttem valahogy. Még nem megy minden flottul de azért jobb a helyzet.
2018. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a félelem az oka ennek, akkor igen, segíthet. Lehet, hogy hosszabb vagy mélyebb önvizsgálatra van szükség, hogy megállapítsd a hozzáállásod valódi okát.
2018. dec. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nyagyon erősek a gátlásaid akkor szerintem ne személyesen kezdd a kommunikációt gyakorolni. Inkább keress neten embereket, chatelj akár névtelenül, ott nincs tétje a dolognak, nem lesz megalázó ha beégeted magad. Ha neten már megy a dolog, akkor mehetsz igazi emberek közé. Persze nem azt mondom, hogy a mindennapi életben ne kommunikálj, csak ne dobd magad szándékosan a mély vízbe azzal, hogy olyan társaságba kezdesz járni amibe eddig nem.
2018. dec. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De annyira félek emberek közé menni, és annyira nincs semmi a fejembe amit mondhatnék, nagyon nehéz..
2018. dec. 15. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a 4-es kommentet
2018. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Chattel is az a baj hogy nem jut eszembe ott se semmi, hogy hogyan vihetném tovább a beszélgetést , elején megy a beszélgetés de utána már nem
2018. dec. 15. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!