Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti voltatok már szabadulószobá...

Ti voltatok már szabadulószobában?

Figyelt kérdés

Milyen élmény volt?

Érdemes elmenni ilyenre?

Én még soha nem voltam,és gondolkodtam rajta,hogy mostanában elmennék.


Illetve,még azt akarom megkérdezni,hogy oda csak csoportosan lehet menni,vagy bejelentkezhetek egyedül is,aztán majd kiderül kikkel kerülök össze?


Köszi előre is a válaszokat!



2018. dec. 15. 19:34
 1/3 anonim válasza:
Szia. Én már elég régen voltam az unokatestvéreimmel és felnőttel, elég kicsi voltam, de nagyon nagy élmény volt. Van több témájú gyerek,illetve felnőtt pályák is, azt hiszem. Előre le kell foglalni egy ilyen szobát, ha menni szeretnél. Olyan mint egy hotel: nem tesznek össze idegenekkel, szerintem mehetsz egyedül is, de ide azért megy az ember hogy a barátokkal jól érezze magét. Szabaduló szoba, gondolom nem mondok újat azzal hogy rejtvényeket kell megfejteni, ahoz hogy kijuss. Erre természetesen van egy időkorlát, nekünk 1 óránk volt kijutni. Szerintem minden féle képpen egyszer ki kell próbálni.
2018. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Kaposváron voltam 3 éve, 4 barátommal együtt. Ott minimum 2 fős csapat szükséges az időpont foglaláshoz, de érdemes inkább hárman, négyen menni elsőre, mert akkor gyorsabban megy. Már ha a csapattársaknak van logikája és tudnak segíteni. Ha túl sokan vagytok, az pedig csak akadályoz a szűk helyen. Idegenekkel nem raknak egy csoportba. Azt hiszem, egy órára zárnak be, de az a lényeg, hogy minnél előbb kijussatok. Adnak egy walkie-talkie-t is, amin segítséget nyújtanak, ha végképp elakadnál. Szórakoztató volt. Egyszer majd elmegyünk a másik pályára is.
2018. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja,szóval ha nincs kikkel menjek,akkor ez is kimarad...

Oké.

2018. dec. 16. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!