Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti voltatok már felhőtlenül...

Ti voltatok már felhőtlenül boldogok? Volt olyan nap/hét/hónap/év az életetekben, mikor nem szomorkodtatok vagy aggódtatok valami miatt?

Figyelt kérdés

2018. júl. 28. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha beleszámít a babakor is akkor lehet, hogy voltak évek, bár nem emlékszem rájuk.:D
2018. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Amúgy, amikor felhőtlen boldogságot talán másodpercekre éreztem eddigi életemben.

2018. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Amikor a szeretteimet megöleltem, megpusziltam stb. Persze nem minden ilyen alkalommal, de amikor éppen "jókor" jött, és így osztottam meg velük örömöm, bánatom, akkor minden más kitisztult, és nem láttam semmit, csak éreztem. Én ezt nevezem boldogságnak.
2018. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Az első várandósságom ilyen volt, végig. Nem izgultam, nem paráztam rá semmire, a férjemmel sokkal közelebb kerültünk egymáshoz, pedig addig sem volt semmi baj a házasságunkkal. Évekig vártunk rá, hihetetlen érzés volt tudni, hogy megfogant és hamarosan szülők leszünk. Most várjuk a másodikat, még az elején vagyunk, de kezdem megint ezt érezni. Nyugodt vagyok, tudom, hogy minden rendben lesz, imádom a férjem és el tudnám magam bőgni, ha belegondolok, hogy lesz még egy olyasmi cukiságbombánk, mint a kislányunk. 😊
2018. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Volt egy rövid időszak, amikor az egyik mentorommal dolgoztam együtt: azokat a hónapokat imádtam, jó, és hasznos volt vele lenni.
2018. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen ,volt. Nekem még általános iskolában volt nagyon jó az akkori barátaimmal, ez jópár év volt. Mindennap nevetés, és felhőtlen boldogság. Aztán középiskolába mindannyian máshova mentünk és a barátságom velük megváltozott. Hiányoznak,olyan barátaim azóta se voltak. Ez van. De azért jó visszaemlékezni a boldog percekre mikor együtt velük fedeztem fel a világot. Akkor tényleg jó is volt élnem. Most már inkább mindennap magányos, és küzdelem, munka munka és ennyiben ki is merül. Nem hiába mondták anyáék ,hogy egyszer vagy gyerek élvezd ki.
2018. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen, pl. egy nehezebb - sikeres - vizsga után, vizsgaidőszak végén. Alkalmanként meg csak úgy, minden ok nélkül (?) is rámtör a boldogságérzés, de az ritka.
2018. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, volt egy hónap, amikor szerepmes lettem egy lányba, úgy éreztem, kölcsönös, állandóan beszélgettünk, minden bajom elszállt, aztán vége lett, kiderült mégsem kölcsönös, ekkor pedig az ellenhatás jött :D
2018. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18 évesen volt egy nagyon rossz időszakom. Érettségi évében 2 hónapot ki kellett hagynom az iskolából betegség miatt, így nem is lett elég pontom az egyetemre. Közben folyamatosan feszültség volt itthon a szüleim között leginkább az anyagiak miatt. A házat vitte a bank, nagymamám rákja kiújult és másfél hónap alatt el is vitte őt. Akkoriban nagyon kilátástalannak tűnt a jövő, folyamatosan emiatt szorongtam, nem volt senki akivel megbeszélhettem volna a gondjaimat.

Aztán az érettségi után elkezdtem felkészülni a jövő évire. Közben dolgoztam, sportoltam, sokat voltam a családdal bár apukám akkor kezdett el külföldön dolgozni. Elköltöztünk albérletbe ami sokkal színvonalasabb mint a házunk volt (nincsenek penészes falak, van központi fűtés). Sokkal jobb lett a kapcsolatom a testvéremmel és az anyukammal is. Egyetemre is sikerült bejutnom, már a 4.évemet fogom kezdeni.

Ezek után bennem van, hogy igazából teljesen felesleges magamat gyötörni a folyamatos aggódással, nincs olyan helyzet amit ne lehetne megoldani. Szóval én kb mindíg boldog vagyok, szerncsésnek érzem magam, hogy ilyen családom van és hogy azt tanulhatom ami az álmom.

2018. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!