Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most csak egyszerűen ki...

Most csak egyszerűen ki szeretném írni magamból a fájdalmam. Valami pozitív tanáccsal el tudtok látni? Voltatok ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Azzal, hogy belementem, külföldre menjen dolgozni a szinte egyetlen hozzátartozóm édesanyám, reméltem némileg szabadabb és anyagiak terén gondtalanabbak leszünk, és ezzel a külföldön dolgozó élettársával is jobbá alakul a kapcsolata. De nem így történt semmi, nem várt fordulatot vett az életünk, és a már amúgyis problémás életem. Még nehezebben élünk, még több gondunk van, és én végtelenül egyedül érzem magam, és sajnos nem csak érzem, így is van. Munkát egyszerűen nem sikerül találnom.

Kezdem azt hinni, elátkozott vagyok.

Nem adom fel, de időnként előjön bennem ez a mély fájdalom, mert rossz érzés, hogy nem tudok kire támaszkodni, és hogy nincs egy olyan társam, aki őszintén, oda adóan, hűen szeretne engem. Most per pillanat iszonyúan bánatos vagyok, és nem látok egyenlőre kiutat vagy reményt.



2018. szept. 15. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan tudom mit élsz át. Amikor én kimentem külföldre, azt hittem, hogy aki akar az talál munkát, és dolgozni fog. Én nagyon akartam, mégsem kaptam munkát. Volt, hogy a munkafejvadász behívott interjúra, elmentem, vártam órákig, hogy behívjanak, de semmi. Amikor kijött a pasas, közölte, hogy bocsi de kár volt idejönnöd.. Akkor olyan szinten elvoltam keseredve, hogy sírtam. Én nagyon sokáig nem kaptam munkát, már haza akartam menni, de a párom miatt maradtam. Nagyon sok helyről elutasítottak, mondván keveset beszélek angolul..De végül lett munkám.. Ma már jól keresek, pedig a vicc az , hogy hiába élek kint 6 éve egyszerűen képtelen vagyok angolul megtanulni beszélni..értem őket, 1 szavas válaszok vannak, de ennyi.. (pedig számtalan tanfolyamon vettem már részt..) szóval tudom mit érzel, és csak annyit tudok mondani, hogy kitartás. Lesz majd jobb is..
2018. szept. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon kedves vagy !
2018. szept. 15. 00:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Néha hiányzol HealAndHeal, azaz Kornél.😕
2018. nov. 28. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!