Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy bizonyos lányra gondolok, egyből rossz kedvem lesz?

Figyelt kérdés

A lányt lassan 5 éve ismerem, heti rendszerességgel találkoztunk eddig, viszont jött egy kis változás az életébe ami miatt mostmár kissé ritkásabban találkozunk és azóta akárhányszor rágondolok szomorú leszek.


Az érzéseimet vele szemben nem tudom szerintem kellőképpen leírni, de próbálkozok:

Mikor először megláttam, már akkor tudtam, hogy szerelmes vagyok belé, addig olyan erős érzelmeket senki iránt nem éreztem. Nagyjából egy félév után mindketten tudtuk, hogy én szeretem őt, viszont ő csak barátként tekint rám. Én próbálkoztam azért, sikertelenül. Nagyjából 3 év elteltével sikerült beletörődnöm a helyzetbe (ami visszagondolva eléggé nehéz volt) és akkor megkönnyebbültem.

Eltelt még egy év, miután neki egy kisebb változás jött az életébe, elköltözött, ami miatt már csak 2-3 hetente találkozunk és azóta én egyszerűen magam alatt vagyok.

Mikor vele találkozok, akkor egyszerre vagyok boldog és szomorú, mert örülök, hogy vele lehetek, viszont azzal tisztában vagyok, hogy előbb-utóbb úgy is elválnak az útjaink, valamilyen szinten.


Ő beköltözött a nagyvárosba, mert kolis lett (néhány hónappal idősebb nálam és csak ezért van egy fokkal nagyobb osztályban), és én csak nyártól fogva fogok beköltözni, mert ugyanabba a koliba mennék én is (nem feltétlenül, hogy vele legyek, inkább pályaválasztás céljából). Ezzel csak az a baj, hogyha huzamosabb ideig nem találkozok vele, akkor kezdek "helyrejönni", viszont ott majd minden nap találkozni fogunk, ami valószínűleg kikészít majd engem.


Lényegében ennyi lenne minden. Segítségeteket kérném, hogy mit tegyek? Hogy mulaszthatnám el ezt az óriási hiányérzetet, amit érzek?

Mióta kevesebbet találkozunk, megint ugyanazok az érzéseket érzem, mint régen és ez mostmár kezd sok lenni.



2018. dec. 16. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Mielőtt válaszolnék a kérdéseidre, engedd meg, hogy egy pár dolgot én is kérdezzek, olyan dolgokról, amikről nem írtál.

Hány éves vagy?

Mit értesz az alatt, hogy régebben heti rendszerességgel találkoztatok? Elmentetek hetente egymás mellett az iskola folyosóján, és köszöntél neki? Vagy hetente megbeszélt találkozóitok alkalmával együtt mentetek moziba, vagy táncolni, esetleg sétálni?

Azt írod, nagyjából 3 év után beletörődtél, hogy ő csak barátjaként tekint rád, és akkor MEGKÖNNYEBBÜLTÉL. Most akkor nehezebb, vagy könnyebb?

Mostanában – azt írod – 2-3 hetenként találkoztok, amikor a lány hazajön a koleszból. Megint csak az a kérdésem, hogyan zajlanak ezek a találkozások? Látod az utcán, ahogy jön szembe a járdán, és odaköszönsz neki? Vagy pedig, mint jó haverok, együtt töltötök egy-egy vidám hétvégét?

Lehet, hogy fogok még kérdezni, de egyelőre ennyi.

2018. dec. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!