Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nőnek keresem a nevét....

Egy nőnek keresem a nevét. Kérdés?

Figyelt kérdés
Egyetlen egyszer véletlenül ráakadtam a youtube oldalon, de azóta már ezermilliós kifejezést beírtam de mégsem találom. Ez a nő lenne az: [link] A videóba tekerj a 08:08-ig és akkor mutatják. Neki van egy csatornája is, és azt szeretném megkeresni így a neve alapján. Nagyon szépen kérlek titeket hogy segítsetek.

2018. dec. 16. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ott van a videó leírásában, hogy Pri Lopes a neve.

Az Instagram nickje: pri.barbie

2018. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a válaszd de ez nem lehet mert emlékszem hogy van egy youtube csatornája ahol több mint 7 millióan vannak feliratkozva rá. És ezermillió képen már beírtam a nevét de nem adja ki a csatornájának a nevét ): De azért köszönöm a választ. De ha a youtube csatornájának a címét elmondanád, istenkém azt nagyon megköszönném.
2018. dec. 16. 23:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ez a csatornájának a címe: RedeTV egy egy magán csatorna ):
2018. dec. 16. 23:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%, hogy ez a nő Instagramja, mert az egyik képén ugyanaz a ruha van rajta, ami ebben az adásban volt. Több, mint 200 ezer követője van. Instagram-on vannak élő közvetítései. A RedeTV Youtube csatornának van 6,7 milla feliratkozója, ahol dolgozik. Van egy Pri Barbie nevű Youtube fiók az ő képével, ahová a videóit töltik fel, de azon csak 900 valamennyi feliratkozó van, és a csatorna tuti nem engedné, hogy reuploadolja a videóikat, szóval az tutira kamu profil.
2018. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ember! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat és igen igazad van. De én tévedtem. Nem azt a nőt kerestem ami a videón van. Csak olyanok mint az ikrek. Ezt a nőt kerestem=Paloma Neves Ezzzz azzz aa nőőő =) De még egyszer köszönöm.
2018. dec. 16. 23:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Pamela! Paloma a kávé, Pamela a nő!
2018. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!