Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék megtalálni valakit,...

Szeretnék megtalálni valakit, de nem tudom hogyan. Tudom a nevét, hogy hol lakik hogy keresem meg?

Figyelt kérdés
tudodm mék településen él az exemet keresem aki el hagyot mikor ki derült terhes vagyok és elö akarom keresenki ezt a szemetet közbe azt is meg tudtam hogy felesége van meg 3 gyereke szovaln a sajt gyerkem miat meg akarom kersen de nem tudom hogyan
2013. dec. 14. 18:46
1 2
 1/17 anonim válasza:
Kell a pénz mi?
2013. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem kel a péz de nem fogom türni hogy fel csinál és itt hagy szoval elö akrom keriteni és a felségt is fel világositani egy kicsit
2013. dec. 14. 18:47
 3/17 anonim ***** válasza:
Te kb. 18 éves vagy a nevedet olva
2013. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Es erovel lefogott téged, hogy terhes lettél? Vagy azt mondta egy független pasi? Hát te nem láttad rajta, hogy nem fiatal és nem hozzád való.Keresd meg és üsd agyon, de vigyázz nehogy a felesége megtépjen!
2013. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hány hónapos terhes vagy?
2013. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem az lényeg hány éves vagyok szeretném meg alálni az exemet van valakienk valami öttlete hogyan
2013. dec. 14. 18:55
 7/17 A kérdező kommentje:
3 honapos terhes vagyok nem fog meg tépni a neje mert nem egydül menék oda de már nagyon kétségbe est vagyok hogy hogy találjam meg igen azt modta hogy van gyereke csak el vált meg fügetlen már
2013. dec. 14. 18:59
 8/17 anonim ***** válasza:
hogy hivják hány éves? Szeretek nyomozni ird meg
2013. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld meg első körben a Vöröskereszt segítségét kérni(interneten próbáld megkeresni, hol vannak hozzád közel eső vöröskereszt)Ők segítenek -vagy megmondják, hol segítenek!
2013. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszike van egy telefon számom is csak a tudkozo nem adja ki sajnos ez a leg nagyon broblémám nem leheten el érni jógi uton hogy ki adják a számot cimre meg midenre potosan ?
2013. dec. 14. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!