Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elhagyjátok a hazát? Hová...

Ti elhagyjátok a hazát? Hová fogtok menni? Mit fogtok ott csinálni?

Figyelt kérdés
Random kérdés, kíváncsi vagyok :)

2018. dec. 17. 04:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát, ha elhagyom, akkor a párommal nagyvalószínűséggel németbe megyünk.

Mondjuk emgem Horvátország jobban vonz.

2018. dec. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Igen, valószínű..

Olyan vállalkozást csinálok ami Brazilban jobban fog menni..

Úgyhogy evvan'..

2018. dec. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha a jobb megélhetés, vagy netán elvi okok miatt külföldre költözöm, a Hazát akkor sem hagyom el, csak az országot.

Bárhol vallhatom magam magyarnak, akkor is, ha magyarként a jelenlegi vezetéssel nem értek egyet, emiatt elköltözöm.


.

"Haza" - micsoda emelkedett hangzás?

Nem érzem magam hazaárulónak, ha olyan államba költözöm, ahol magamnak, a családomnak, gyerekeimnek jobb, magasabb életszinvonalat tudok biztosítani.

Nem érzem magam hazaárulónak, ha nem hagyom magam meggyőzni azok által, akik havonta 40÷50-szer többet keresnek, hogy nekem és családomnak itt a lehető legjobb.

Magyarságomat bárhol a világban megélhetem, csak nem mindegy, milyen életszínvonalon.

2018. dec. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

megadjátok a címeteket, meg hova rakjátok a kulcsot?

még véletlen se akarok betörni ááá :D

2018. dec. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Párommal sokat beszélgettünk erről. Nem akarjuk elhagyni, hiszen magyarok vagyunk szeretnénk a saját országunkban élni, gyereket nevelni, megöregedni, de ha "elüldöznek" minket innen, akkor lehet hogy elkültözünk. Gondolkodtunk például Norvégián. Szomorú ez az egész.
2018. dec. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Németország,Hollandia,vagy Ausztria a cél . Mindegyik ország más-másért vonz. De egy biztos, nem itt fogok megöregedni . 25 éves vagyok, max 2-3 év és megyek, de lehet annyi se. Hogy mit fogok csinálni? Nos ha én eddigi életemben elterveztem valamit, akkor abból semmi jó se sült ki. Így már inkább nem tervezek hosszútávra mert úgyse úgy alakul.
2018. dec. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én többször megkaptam, hogy hazaáruló vagyok.

Akkor én mehetek külföldre?

Ha nagy magyar vagyok, akkor nem?

Ez mi?

2018. dec. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Hülye lennék frissdiplomásként itt maradni. Keresnék itt annyit mint nyugaton egy takarító, és tűrhetném ahogy a kormányunk lassan disztópiává változtatja az országot, mindenben az ostoba, könnyen befolyásolható tömegekhez igazodva.


Joghallgatóként, a mesterdiploma megszerzését követően rengeteg nyugati, hasonló államberendezkedéssel és jogrendszerrel rendelkező országba illeszkedhetek be. Ott fogom elindítani a karrieremet.

2018. dec. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem kell elhagyni a hazát ahhoz, hogy valaki hazaáruló legyen. A kommunisták is itt vannak egy rakatnyian, mégis taposni való az összes.
2018. dec. 17. 07:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezzel a hazát elhagyom dologgal az a baj, hogy annak éri igazán kimenni aki itthon is jól megélne. Mérnököknek, orvosoknak, asztalosoknak, kőműveseknek stb. Olyan embereknek akik tudnak és szeretnek dolgozni. Ha ilyen megy ki, azt teljesen megértem. Azonban én inkább azt látom a mai fiatalokon, hogy nincs normális szakmájuk, nem érdekli őket semmi, elbulizták ellébecolták, elbüfészakozták a huszas éveik elejét, és igazából hatalmas nullák akiknek savanyú a szőlő. És persze állambácsi a hibás mindenért. A megváltást meg a külföldi munkavállalástól várják, mert jobb ötletük nincs.
2018. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!