Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már lassan semmit se lehet...

Már lassan semmit se lehet csinálni mert minden öregít és károsítja a bőrt?

Figyelt kérdés

Mindennek aminek képernyője van az roncsolja a bőrt.Tehát tévé,mobiltelefon ,sz.gép stb.

[link]

És aki egésznap a telefonján lóg vagy gépezik?Az már fiatalon öreg meg ráncos lesz vagy mi? Ja és persze kint sem lehet tartózkodni mert a napnak a sugárzása még veszélyesebb!!

Már teljesen meg vagyok ijedve.



2018. okt. 25. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne rinyálj! Előbb utóbb mindenki aszott öregemberként végzi...
2018. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hallottad még, hogy minden ami csak jó az életben, az mind hizlal, erkölcstelen vagy káros? :)
2018. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sz*rd le és élj!

A napról hallottam, de mértékkel azzal simcs nagy baj.

De ezek a képernyős cuccok...nekem ez új.

2018. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Éld le akkor az életed a 4 fal között, te kis gyáva kukacka. ^_^
2018. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy tévedés! Az eltelt napok, azok öregitenek!!!
2018. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ráadásul minden rákkeltő is! :D Na de ha csak ezektől rettegsz és makk egészségesen, fiatalos bőrrel, békésen, álmodban hunysz el 120 évesen, de a 120 év alatt semmitse csináltál, az mitől jó? :D
2018. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

“És aki egésznap a telefonján lóg vagy gépezik?Az már fiatalon öreg meg ráncos lesz vagy mi?”


Mert ha igen? Aki úgyis csak a neten él, vagy játszik egész nap, annak minek a hamvas bőr, úgy őszintén?

2018. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ó és az étel kérdését még nem is érintettük :D Szinte minden egészségtelen valamely csoport számára :D


A magam részéről teszek rá, csinálom, ami nekem jólesik s nem akadályoz benne semmi. Huszonévek óta gépezek, egyelőre nem öregszem gyorsabban, mint illene :D De az sem érdekel. Anyósomnak jóval ránctalanabb a homloka, mint nekem, viszont túlsúlyos cukorbeteg, mondjuk itt egyértelműbb az előnye a ráncosabb, de egészségesebb testnek, de a számítógépezésbe sem egy durva dolog, legalábbis nem fizikailag (jó, van, akinek okoz ezt-azt, de nekem pl. a szemszárazsághoz napi 24 óra gépezés kell. kicsit későn kezdtem a diplomamunkámhoz, akkor összejött :D).

Sokkal értelmesebb más dolgokon aggódni, bár inkább tenni ellenük.

2018. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon nem mindegy hogy huszonévesen leszek öreg meg ráncos vagy 60 évesen.

Próbálok majd vigyázni nem akarok pár év mulva öreges lenni.

2018. okt. 25. 12:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem ennyire gyorsan hat, abban biztos lehetsz.


Amúgy meg vannak kék fény szűrő alkalmazások/beállítások, pont azért, hogy könnyebben tudj aludni, ha annyira félsz, használd őket nappal is. (Kicsit sárgás lesz tőle a kép, de hamar megszokod.)

2018. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!