Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Már lassan semmit se lehet csinálni mert minden öregít és károsítja a bőrt?

Mindennek aminek képernyője van az roncsolja a bőrt.Tehát tévé,mobiltelefon ,sz.gép stb.

[link]

És aki egésznap a telefonján lóg vagy gépezik?Az már fiatalon öreg meg ráncos lesz vagy mi? Ja és persze kint sem lehet tartózkodni mert a napnak a sugárzása még veszélyesebb!!

Már teljesen meg vagyok ijedve.

Keress kérdéseket hasonló témákban: öregedés, káros

2018. okt. 25. 11:55  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Ne rinyálj! Előbb utóbb mindenki aszott öregemberként végzi...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2018. okt. 25. 12:02 Privát üzenet
Sosem hallottad még, hogy minden ami csak jó az életben, az mind hizlal, erkölcstelen vagy káros? :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont 2018. okt. 25. 12:04 Privát üzenet

Sz*rd le és élj!

A napról hallottam, de mértékkel azzal simcs nagy baj.

De ezek a képernyős cuccok...nekem ez új.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont 2018. okt. 25. 12:05 Privát üzenet
Éld le akkor az életed a 4 fal között, te kis gyáva kukacka. ^_^

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont 2018. okt. 25. 12:08 Privát üzenet
Ez egy nagy tévedés! Az eltelt napok, azok öregitenek!!!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 2018. okt. 25. 12:12 Privát üzenet
Igen, ráadásul minden rákkeltő is! :D Na de ha csak ezektől rettegsz és makk egészségesen, fiatalos bőrrel, békésen, álmodban hunysz el 120 évesen, de a 120 év alatt semmitse csináltál, az mitől jó? :D

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont 2018. okt. 25. 12:13 Privát üzenet

“És aki egésznap a telefonján lóg vagy gépezik?Az már fiatalon öreg meg ráncos lesz vagy mi?”

Mert ha igen? Aki úgyis csak a neten él, vagy játszik egész nap, annak minek a hamvas bőr, úgy őszintén?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont 2018. okt. 25. 12:16 Privát üzenet

Ó és az étel kérdését még nem is érintettük :D Szinte minden egészségtelen valamely csoport számára :D

A magam részéről teszek rá, csinálom, ami nekem jólesik s nem akadályoz benne semmi. Huszonévek óta gépezek, egyelőre nem öregszem gyorsabban, mint illene :D De az sem érdekel. Anyósomnak jóval ránctalanabb a homloka, mint nekem, viszont túlsúlyos cukorbeteg, mondjuk itt egyértelműbb az előnye a ráncosabb, de egészségesebb testnek, de a számítógépezésbe sem egy durva dolog, legalábbis nem fizikailag (jó, van, akinek okoz ezt-azt, de nekem pl. a szemszárazsághoz napi 24 óra gépezés kell. kicsit későn kezdtem a diplomamunkámhoz, akkor összejött :D).

Sokkal értelmesebb más dolgokon aggódni, bár inkább tenni ellenük.

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont 2018. okt. 25. 12:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon nem mindegy hogy huszonévesen leszek öreg meg ráncos vagy 60 évesen.

Próbálok majd vigyázni nem akarok pár év mulva öreges lenni.

# 9/12Időpont 2018. okt. 25. 12:33 Privát üzenet

Nem ennyire gyorsan hat, abban biztos lehetsz.

Amúgy meg vannak kék fény szűrő alkalmazások/beállítások, pont azért, hogy könnyebben tudj aludni, ha annyira félsz, használd őket nappal is. (Kicsit sárgás lesz tőle a kép, de hamar megszokod.)

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont 2018. okt. 25. 12:59 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit szoktatok csinálni délutános műszak utan?
Kecskeméten mit érdemes csinálni?
Ti mit szoktatok csinálni ha már stresszesek, idegesek vagytok és egy kis pihenésre, kikapcsolódásra, relaxálásra van szükségetek?
Melyik jobb? Csinálni azt amiben sikertelen vagy és utálod vagy azt csinálni amit szeretsz, de ezt a családodtól távol?
Vàlltól hosszabb hajból milyen frizuràkat tudnèk magamnak csinalni ami nem kàrosítja a hajat?
Valaki próbált már rossz, traktorgumikból (mondjuk 3-4 db egymáshoz erősítve) szennyvízaknát csinálni, Pottyantós WC-hez! Ha nem akkor is esetleg arra vonatkozólag adat, hogy...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!