Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább pletyka,...

Mi volt a legdurvább pletyka, amit egy másik emberről terjesztettél? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Egyik haverommal új helyre kerültünk a munkahelyünkön belül, és azt terjesztettem róla (főleg szép lányoknak, akik tudtam hogy tetszenének neki) hogy homokos. Nem volt különösebb okom rá csak szimplán unatkoztam.
2018. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Nem volt pletyka, igaz volt, de nem volt szép dolog.

Volt főnökasszonyom össze akart jönni egy férfival, aki nekem tetszett és ezt nagyon jól tudta. Kb. csak azért csinálta, mert ez szórakoztatta, nem tetszett neki az illető. Akkor telt be a pohár, amikor előttem kezdte el hívogatni és bájologni miközben én takarítottam az üzletet, közben néha kiszólt nekem-úgy hogy hallja a férfi- hogy mit csinálok rosszul. Még aznap felhívtam a férfit-aki amúgy ilyen barát is volt és elmeséltem neki, hogy miket művelt a csaj és milyen mentális betegsége van (ez gáz volt, de nagyon durván alázgatott). Többet nem találkozott vele. Mondjuk valahol megmentettem, mert az a nő tönkretette a barátait lelkileg.

2018. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. Szerintem jól tetted

Nekem sajna nincs ilyen sztorim, nem szoktam pletykálkodni. Vagy legalábbis most nem jut eszembe ilyen eset.

2018. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
78% Köszi.
2018. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy direkt kamut terjesztettem volna, nem volt. Olyan volt, hogy azt mondtam vkiről, hogy sztem csalja a pasiját, mert azt hittem, hogy az egyik ilyen nagyon ölelkezős iwiwes képén a pasijával van, és egy bulin egy másik pasival láttam, aztán kiderült, hogy az iwiwes képén az unokatesójával volt... szerencsére nem nagyon terjedt el, mert időben szóltak, hogy nem úgy van az, és nem jutott el az érintetthez :D. Megtanultam, hogy emíg nem tudok 100%-ig mindent, addig ne nyilvánítsak vki életéről véleményt.
2018. dec. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!