Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted mi történhetett? Mi...

Szerinted mi történhetett? Mi lehet a célja valójában? Hogyan történt ekkora változás? Számomra igen érdekes kérdésre keresem a választ!

Figyelt kérdés

Nem találom sajnos a megfelelő kérdés kategóriát ezért ide írom.


A történet dióhéjban a következő: Egy 35 év körüli életkorú férfi, akit ismerek "látásból" kb.: 5-6 éve.


Mindenki tudja róla hogy eléggé beképzelt, gizda, hogy is mondjam fenn hordja az orrát.

Mint férfi elegáns, valóban, jól néz ki nem azért mert nekem tetszene még mielőtt valaki ezt gondolja, de tény hogy igen jóképű.

A nőket messziről kerüli, kerülte legalábbis ezidáig amíg ez a hihetetlen változás nem történt meg.

Párkapcsolata nem volt, amióta ismerem őt, sőt mi több szinte minden lányt elutasított aki úgymond kezdeményezett nála. Legyen az diplomás, vagy anélkül, szőke vagy barna, kék szemű vagy barna és még sorolhatnám... Mindenkit elutasított az évek folyamán mindegy hogy hogy nézett ki illetve a társadalom melyik rétegét képviselte...

Tudni kell az ismerősömről hogy relatív "gazdag", amit ő maga nem is titkolt soha, szinte mindig ,,felvágott" a drága holmikkal ami neki van, Gucci táska, LV sál, márkás óra, luxus autó, drága nyaralás, minden nap luxus ebéd étterem ben stb...

Szeret "felvágni azzal a ténnyel hogy ő gazdag. Le is néz ok nélkül sokakat, továbbá itt jegyzem meg hogy szóba sem áll sokszor olyan emberekkel akik úgymond szegények. Nem randizás céljából csak úgy egy általános kérdés válasz erejéig sem. Lenézi a szegényeket. Ő egy menő üzletembernek tartja magát aki nem süllyed arra a szintre hogy akárkivel szóba álljon. Gondolja, mert ő valaki nem fog akárkivel szóba állni. Namost ezért a stílusáért, illetve viselkedése miatt nincs is sok barátja. Nem nagyon kedvelik őt az emberek.


De most pár hónapja történt valami amivel az én ismerőseimmel együtt értelmetlenül állunk! Ami történt az szinte hihetetlen.


Fentebb említett férfi összejött egy romániából jövő, lánnyal aki huszon valahány éves. Még a nyelvet sem beszéli a lány, mert a munkahelye miatt nincs rá nagy szüksége. A lány munkája állítólag a következő: egy éjszakai bárban, szórakozóhelyen dolgozik, mint akármi :) Talán pultos, táncos lány, mindenki döntse el maga :))


Azzal keresi a kenyerét hogy férfiakat szórakoztató helyen (bár)

férfiakat kiszolgál :)

Ráadásul nem azt mondom hogy csúnya a lány, mert a szépség ugye relatív fogalom, de inkább nem részletezném, műszempilla, muszáj, műmell, tetovált szemöldök ennek ellenére is szerintem még egy átlagot sem ér el. Ennyi.


Amikor ezt megláttuk hogy összejött párkapcsolati szintén egy ilyen lánnyal hát, leesett az állunk, értetlenül álltunk előtte mind az ismerőseimmel, barátnőimmel. Ilyen nincs gondoltuk - hiszen ismerve őt kizárt dolog, hogy az ő szavaival éljek ""lesullyedjen egy szint alá"".


Megtörtént, a hölgy lett a párja, most Karácsony előtt pedig a gyűrűt is vett neki és megkéri a kezét majd. Nahát. Arra gondoltunk talán az egész arra megy ki hogy féltékennyé tegyen valakit?! Színjáték az egész?


Összegezve ami az elmúlt 3 hónapban történt az teljes ellentéte a férfi ismerősöm elmúlt 5-6 évi viselkedésével, illetve gondolkodás módjának. Valaki segít mi történt?


2018. dec. 24. 01:04
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%
Imádom ezt a könyékig mászok mások életébe tipust. :(
2018. dec. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Próbáltam amennyire lehet, rövid lenni. Ha kérdésed van írj és válaszolok. Előre is köszi!
2018. dec. 24. 01:12
 3/51 anonim ***** válasza:
97%
Fu én nem szeretem bántani a kérdezőket, főleg, ha ilyen szépen -színesen szagosan leírják a problémáikat, de könyörgöm mit ártott neked ez a férfi? Visszautasított?
2018. dec. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem lehet, hogy strici? :D
2018. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Semmit sem ártott, csak egyszerűen értetlenül állunk a történtek előtt. Feltettem ezen az oldalon egy kérdést hátha valaki tud rá érdemben válaszolni. Nem értjük!
2018. dec. 24. 01:14
 6/51 anonim ***** válasza:
64%

Lehetnek alvilági kapcsolatai, lehet, hogy nem akart nagy energiát fektetni a társkeresésbe és így oldotta meg.

Nyilván nem túl szimpatikus az úriember, ahogy leírtad. Van ilyen típus, menő biznicmen, aztán vásárol magának egy asszonyt.

2018. dec. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem egész egyszerűen semmi közöd hozzá.

Az, hogy te előtte mit láttál belőle, mit észleltél ebből a pasiból, milyennek gondoltad, annak nem feltétlen van sok köze a valósághoz.

Éppígy a csaj akiről szintén nem tudsz semmit, csak külsőségeket, meg amikkel te kiszínezed magadban ezt az egész történetet.


De ha kicsit is értelmes vagy, pontosan tudhatnád, hogy ennél nagyobb változásokon is keresztül mehet egy ember mit amit te itt most látni vélsz.


De fenntartom, hogy egészen visszataszító, ahogy olyasmibe ütöd az orrod, amihez igazából semmi közöd.

2018. dec. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
73%
Ügyes lány lehet! Valamit biztosan tud.
2018. dec. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

"Az, hogy te előtte mit láttál belőle, mit észleltél ebből a pasiból, milyennek gondoltad, annak nem feltétlen van sok köze a valósághoz.


Éppígy a csaj akiről szintén nem tudsz semmit, csak külsőségeket, meg amikkel te kiszínezed magadban ezt az egész történetet"


Erre válaszként írom neked: Tévedsz, de nem baj ez is egy vélemény :) NEM CSAK ÉN az összes ismerősöm is látta, látja. De nyilván te jobban tudod mit látok illetve látunk a saját szemünkkel :) Nem színeztem én ki semmit sem, én a valóságot , az igazat írtam le. Láttam. Láttuk.

2018. dec. 24. 01:36
 10/51 A kérdező kommentje:
És akkor még lemaradt a a kérdésem bővebb leírásából, hogy a poén az egészben amin szintén gondolkoztunk ha pl.: nyitvatartási időben odamenne a bárba ( ahol "dolgozik" bármelyik férfi ismerősöm a hölgy neki is szórakoztató szolgáltatást nyújtana! Hiszen a Munkáját végzi! :) Kész vicc. Hihetetlen. Hiába el úgymond párkapcsolatban.
2018. dec. 24. 01:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!