Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú haverom,elég jóba vagyunk,eddig mindig csak barátokként hülyéskedtünk.De mostanában kicsit máshogy viselkedik,félreérthető dolgokat mond,kérdezget rólam,megkérdezi,hogy vagyok,ha rossz kedvem van,mindig észreveszi és megkérdezi mi baj,megfogja a kezemet,meg nagyon sokszor hozzám ér,félreérthetően néz rám,és bókolgat is kicsit néha.Lehet,hogy tetszem neki?Furcsa lenne,ha tényleg így lenne :D de lehet,hogy én látom rosszul az egészet :D Mik a jelei annak,ha tetszel egy fiúnak?Kíváncsi lennék rá,hogy ebben az esetben mennyi az esély rá :)

2016. febr. 25. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti tetszel neki
2016. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos tetszel neki!! :D

Egyébként szerintem kérdezd meg tőle. Én is így jöttem össze a barátommal és már 2 éve járunk. Ha meg félreértetted,(biztos nem :)) akkor így csak még közelebb kerültök egymáshoz.

2016. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mással is hasonlóan viselkedik...mert ő egy ilyen nyitott személyiség,aki mindenkivel hülyül meg kedveskedik.Viszont velem kicsit jobban..lehet,mert engem talán jobban bír?Ki tudja.. :/
2016. febr. 27. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan kérdezd meg tőle. :D Mi baj lehet belőle.
2016. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk,hogy mégsem tetszem neki?Gázos lenne a helyzet,meg lehet megváltozna a kapcsolatunk,azt meg nem akarom :/ ha tetszem neki,akkor majd ő megmondja:)
2016. febr. 29. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!