Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az idei év legszebb,...

Mi volt az idei év legszebb, legemlékezetesebb élménye számodra?

Figyelt kérdés
2018. dec. 25. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a nap amikor találkoztam azzal az emberrel aki megváltoztatta az életem. Ő ébresztett rá arra hogy mihez kell kezdenem a jövőben :) sajnos már soha nem találkozunk.

Ez volt áprilisban.

2018. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem ugyanaz, mint az egyesnek, csak nekem ez februárban jelentkezett, és még találkozunk, de sajna úgy néz ki, hogy nem fogok tudni megállni az általa megmutatott úton, így maradok a saját xaromban benne.
2018. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor azt hiszem én nyitom az évet :). Úgy a komplett január hónapot mondanám. Mikor azt hittem, végre megtaláltam azt, akit nekem szánt a sors. De hamar rá kellett jönnöm, hogy csak tréfát űzött belőlem...
2018. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget sírtam ebben az évben, inkább rossz emlékek maradtak, és apróbb örömök. Remélem a következő évben tényleg lesz emlékezetes, szép élmény.
2018. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
78%
Nekem az volt a legemlékezetesebb élményem, hogy a vőlegényem megkérte a kezem! 😍🙏
2018. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék egy adott emléket nagyon kiemelni. Mindenképp valami olyan dolog lenne, amit a barátaimmal éltem meg :)

25/F

2018. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bebizonyította az egyik üzleti partnerem, hogy megérte mindent megkockáztatnom.

Brutál merész lépés volt de rájöttem, hogy nem véletlen jött be hanem valami elég komoly emberismerettel rendelkezem.

Nem tudtam, meglepett, jólesett és azóta is motivál.

25F

2018. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyakorlatilag az összes túrázás amire elindultam. Ebből is főleg az amin teljesen egyedül és 10+ órát csak magamra szánhattam így.
2018. dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!