Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik korszak a...

Szerintetek melyik korszak a legszebb egy ember eleteben?

Figyelt kérdés

Gyerekkor 3-14

Tinedzserkor 14-20

Fiatal felnott 20-25

Felnott 25-40

Kozepkor 40-55(60)

Vagy az idoskor 60-


Melyik es miert?


2018. nov. 3. 22:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha most utólag, fiatal felnőtt fejjel újra tinédzser lehetnék, akkor azok lennének a legszebb éveim, de mivel ez nem lehetséges, ezért a gyerekkorra szavazok.
2018. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyéni, sokaknak az utolsók élből hiányoznak, egyeseknek pedig simán lehet az utolsó a topon, ha nagyon rosszak voltak az előzők, mert mondjuk nyomorgott egy háborús országban vagy valami.

Nem lehet ezt így megmondani.


Sokaknak jó a gyermekkor, de akkor még olyan függő az ember, az nem az igazi.

Tinikor? Az káosz, az ember nem elég szabad, de már nem elég ártatlan...etc.

Nagyon egyéni, én azt mondom. Van, aki sokára találja meg magát...

2018. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal felnőtt
2018. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem fiatal felnőtt kor, akkor kezd el igazán élni az ember és teszi, amit akar. Az elején még a munkát is élvezettel csinálja, újdonság számára minden. El költözik (jobb esetben) a családi háztól, teljesen kiteljesedhet :)
2018. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
70%
Nyilván minden kornak megvannak a szépségei és a negativumai. De ha egyet kellene választanom akkor az a tinédzserkor lenne. Gyerekkorban meg tudattalan az ember és eléggé szülőhöz kötött, játszáson kívül nem sok mindent lehet csinálni. Tiniként már azért az intelligencia, a gondolkodás jobb esetben már kifejlődött. Persze naiv az ember de ezt tapasztalja is majd később. Ilyenkor kezdődik sok minden, szerelem, bulik, erősebb baráti, emberi kapcsolatok amik hatással is vannak/lesznek ránk. Persze meg mindig szülőkhöz vagyunk kötve, de ilyenkor már lázadunk. A legnagyobb probléma ilyenkor az iskola, szerelmi csalódások, elutasítás stb.
2018. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 vagyok, de nagyon örülök, hogy túl vagyok a tinédzser és fiatal felnőtt koron, egyáltalán nem vágyok arra hogy újra végig szenvedjem azt az egész tortúrát. Én minél öregebb vagyok annál jobban érzem magam.
2018. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én a tinédzserkoromban voltam a legboldogabb. Sokat kellett ugyan tanulnom, de szerelmes voltam, minden hétvégén a barátokkal lógtunk, rengeteg szabadidőnk volt.


A gyerekkorom is szép volt, de akkor sokat vágyakoztam, hogy felnőtt lehessek, szabadabb legyek. Bár micsoda nyarakat töltöttem a Balatonon... A fiatal felnőttkorban ismertem meg a férjem, mégis sok nehézséggel találtuk magunkat szembe. Bár csodás volt az összeköltözésünk, a sok utazgatásunk és az esküvőnk. Azt hiszem minden korszaknak megvan a legszebb időszaka! :)

2018. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ez egyénenként változó, hiszen sok mindentől függ, de ha választani lehet, akkor szerintem a gyerekkor. Nekem nagyon szuper volt ez az időszakom. Illetve a gyerekek még olyan gondtalanok és őszinték. Ők nem érdekből szeretnek valakit. Van a környezetemben kisgyerek (3 éves). Jó őt nézni,ahogy felfedezi a világot, mindennek örül, ahogy szeret másokat... Visszamennék ebbe az időszakba. A tinédzserkoromat nem szerettem. Most fiatal felnőtt korban vagyok. Ezt sem szeretem. Számomra nagyon nehéz így egyetem után egyedül boldogulni, már jönnek a "felnőttes" gondok. Munkát keresni, elindulni az életben. Megértem azt a válaszolót aki írta hogy örül, hogy túl van ezen.

Úgyhogy a válaszom a gyerekkor.

Egyébként nagyon jó kommentek jönnek. :)

24N

2018. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az, amiben a legboldogabb éveit élte le.
2018. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is szívesen lennék újra gyerek. Akkor még minden olyan szép és könnyű volt és alig tudtam valamit a világról.

16/L

2018. nov. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!