Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Készpénzt könyvekbe rejteni...

Készpénzt könyvekbe rejteni mennyire hatékony védekezés a lopás ellen?

Figyelt kérdés
Adott egy pici családi könyvtár a házban, ha készpénz könyvekbe lenne rejtve, akkor lenne olyan elvetemült valaki, hogy fellapozná az összeset, ha betörne?
2018. dec. 27. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Paranoiás vagy,de szerintem hatékony
2018. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Semennyire mert minden felforgatnak, leburítanak a betörök.
2018. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos volt betörésre példa a környéken és nálunk is egyszer.
2018. dec. 27. 10:38
 4/12 anonim ***** válasza:
A profik akkor ezt a trukkot is ismerik. Meg ugy is leborigatnak mindent szoval kiesik beloluk a penz.
2018. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk is ez van, párom otthonról hozta a szokást. Számomra idegesítő, én olyan vagyok, hogy amit lehet, kártyán tárolok, az meg mindig nálam van, lopás esetén le lehet tiltatni vagy bármi.

Amúgy ha nagy mennyisègű kp-ról van szó, a könyvekbe rejtés is van olyan jó módszer, mint bármi más. :)

2018. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy két lapot összeragasztok a három élénél, és a kettő közé rakom, így hiába boritgatnák, nem fog kipotyogni. Ha hozzá akarok férni, csak kitépem a lapokat.
2018. dec. 27. 10:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bankjegy esetében ennél már jobb megoldás, ha maradva a könyvespolcnál, valamelyik alsó polc alsó felén kialakítani egy kis zseb-szerű lapos rést, ahol egy kis köteg húszezres elrejthető. Rétegelt vagy farostlemez hulladékból szinte ingyen elkészíthető.
2018. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem is van számlám, de másik valutában akarom tartani a pénzem, és az összeghez képest nem éri meg devizaszámlát nyitni, mert magasak a fenntartási költségei.
2018. dec. 27. 10:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is könyvekbe rejtve tárolom, és nálunk nem volt betörés, a környéken is nagyon régen. De én most attól parázok inkább, ha kigyullad a lakás, a könyvek is elégnek a pénzzel együtt.
2018. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kb 5 év telt el mióta én is kipróbáltam ezt a trükköt ! Azóta se találom a pénzem :D Szerencsére nem volt sok .....
2018. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!