Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet védekezni a...

Hogyan lehet védekezni a pszyhpaták ellen?

Figyelt kérdés

állítólag csak a társadalom 1%-áy teszik ,de az én kornyezetemben még is nagyon sok van és már nagyon elegem van beloluk!


Van valami metódus vagy viselkedési forma ,amivel el lehet oket riasztani ,távol lehet oket tartani?



2015. jún. 1. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi szamit pszichopatanak szerinted?
2015. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy mi van a környezetedben sok? :D
2015. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dobd ki a tükröket.
2015. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1

antiszociális,manipulatív,hazudozó,empátiamentes,egoista,felelotlen ,nem ismeri a megbánást


ezek jellemzok rájuk!


#2 ezt hogy érted?

2015. jún. 1. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

Ez a pszichopatákra egyáltalán nem igaz, amit itt összehordtál, ne legyél ilyen paranoiás. Egy pszichopata nem antiszociális, hanem általában kellemes társaság, jól érzik magukat vele az emberek, hazudozónak sem kell lennie, elég ha elhallgatja mások elől a beteg vágyait, felelőtlen meg végképp nem, mivel tisztában vannak tetteik súlyával, pontosan tudják mit csinálnak.


"Van valami metódus vagy viselkedési forma ,amivel el lehet oket riasztani ,távol lehet oket tartani?"

Nem ártana inkább neked pszichológushoz fordulnod, mert kivetítesz hamis dolgokat másokra és a végén beleőrülsz ebbe a bizalmatlanságba.

2015. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5


Akkor ezek szerint te is egy vagy kozuluk!


Irni akartam csak elfelejtettem,hogy a pszihók mindig másokra vetitik ki a saját betegséguket mintha másnak kéne segitség nem nekik!Ezzel is elterelve a figyelmet magukról.


Én inkabb azt javasolnám mások és saját érdekedbe ,hogy fordulj szakemberhez ,amíg nem késo és nem csinalsz valamit amit nem kéne!

2015. jún. 1. 18:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező te vagy trollkodsz, vagy tényleg baj van az agyaddal. Ismered azt a kifejezést, hogy "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter"?
2015. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7

"A válaszíró 12%-ban hasznos válaszokat ad"


Ennyit rólad...:D

2015. jún. 1. 18:24
 9/12 anonim ***** válasza:

A manipulatív emberek manipulációs technikái ellen úgy tudsz védekezni, ha egyrészt tanulsz a manipulációról, másrészt fejleszted az önismeretedet, személyiségedet és megtanulsz asszertívan viselkedni, ami most még nagyon nem megy.

A hazugságok ellen szintén szükség van önismeretre, önbizalomra és arra, hogy szorgalmasan járj utána az igazságnak, ne egyél meg mindent, amit eléd tesznek lustaságból. Akiről már tudod, hogy nagyotmondó, sokat füllent vagy hazudozik, átvág, azokkal ne barátkozz, nem fognak megváltozni.

Az igazán beteg emberekkel nem fogsz tudni bánni. Ahhoz a hozzáértők is éveket tanulnak egyetemen, hogy tudják kezelni.

2015. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Francba... azért kattintottam ide, hogy trollkodjak a "pszyhpaták" miatt, de végigolvasva ennek a szerencsétlen baromnak a válaszait, inkább nem teszem, debil szegényke.
2015. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!