Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mike871016 alias Mike Games...

Mike871016 alias Mike Games és a FIFA játékok?

Figyelt kérdés

Gondoltam felteszem a kérdést, biztos én vagyok a tudatlan. Adott ez a Mike aki mostanság a négyezredik YT acc törlése után, Twitchen próbál érvényesülni. A személyébe nem is akarok belekötni, véleményem szerint, egy egyszerű, mondhatnám tucat ember, 0 humorral, és olykor-olyakor, lásd FIFA streamek alatt módfelett idegesítő, és ellenszenves. DE! Kedves FIFA játékosok .. Sejtem miről vagy mikről van szó, párszáz óra FIFA az én kezemben is benne van. De Mike ellen minden egyes rohadt meccsen csal a játék? Én akárhányszor odatévedek a streamre, megy az értetlenkedés Mike-tól, meg az önmagából kivetkőző gyerekes rage, hogy "Most így van ellenem a játék, most úgy van ellenem a játék".. Több streamet is visszanéztem, egyértelműen azt látom, hogy a játéka 0, egyszerű, sablonos fos. A legbonyolultabb kombináció amit ismer, az kb az az, hogy nyomva tartja az RB-t a csavart lövéshez :'D Egy darab cselt nem csinál, unalmas egyérintős föl alá szart játszik. Amikor meg jön egy ügyesebb tag, aki adott esetben rááldozott a napjából annyit, hogy megtanuljon néhány cselt ( nem is az összeset ), akkor az Mike-nál rögtön "EA által szopkodott player", mert így meg úgy segíti a játék. Panaszkodik, hogy gólt kap Kick Off glitch-ből, amit a FIFA-sok jól ismernek.. Kérdem én, ő miért nem használja ki? Ja, hogy mert a játéktudása alapján képtelen rá.. Csak azt nem reklámozza.. Javítsatok ki, de én úgy látom, hogy a sablonos, tanulatlan egyszerű szar játéktudását azzal próbálja kompenzálni, hogy minden egyes adott "csalás" szituációnál elborul az agya, és megpróbálja elhitetni a naiv tizenéves nézőközönségének, hogy a játék csalt, scriptelt, belenyúlt a game-be stb. stb. stb.

Mindezt ötvözi az unalmas, abszolút nem megnyerő, abszolút nem kamera elé való, tesze-tosza személyiségével.. Ha valami nem megy, véleményem szerint nem kell erőltetni. Menjen, csináljon mást, de ezeket az állandó élő adásban elkövetett siránkozásokat már nem lehet eltűrni. Tudom, tudom "Nem tettszik, ne nézd.. " Nem is nézem.. már .. Én csak azt az ominózus nézőtábort nem vagyok képes hová tenni, aki ehhez asszisztál.



#Twitch #mike871016
2018. dec. 29. 16:50
 1/7 A kérdező kommentje:

Az abszolút röhej tárgyát képezi amikor minden streamben, amikor kap egy kapura lőhető szabadrúgást, nekiáll hisztizni, hogy a játékos miért áll olyan fura szögben, mert biztos amiatt nem lehet rendesen kapuralőni xD

Valaki szóljon a verébnek, hogy az RS-sel oda állítja ahova akarja xD Ne kelljen streamről streamre is ezt hallgatni :'D

2018. dec. 29. 17:33
 2/7 anonim ***** válasza:

Ő egy szimpla önjelólt ember. Szerintem nem kell vele foglalkozni és kész. Meg nem is túl intelligens.


Le kell szarni azt cső.

2018. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Örülök hogy nem csak én látom így. Valóban a személyisége a streamek alapján is arra enged következtetni, hogy tudatlan ember. Vagy inkább tanulatlan. Ezt hűen tükrözi, hogy elméletileg gyárban gályázik, az viszont biztos, hogy három műszakban. Akinek van egy cseppnyi gógyija egy hetet nem húz le három műszakban, az öl, az butít, az nyomorba dönt.

Ki se nagyon mozdul láthatólag az értelmiségek közé, tekintve hogy meglehetősen albínó. Nem kizárt, hogy pincében napozik.

2019. febr. 26. 21:03
 4/7 anonim válasza:
Nemhiszem hogy van a gyerektől szánalmasabb streamer, sokszor csak azért nézem hogy kikapjon és lássam milyen ideges :D Konkrétan a gyerek nemtud fifiázni és szídja a játékot :D engem twitchröl lebannolt hogy miért ? Pont fifázott szopott mint mindig , és idióta módon nevetett megállás nélkül, ekkor megkérdeztem hogy ez miért jó mi ebbe a vicces ? mire elkezdett anyázni és kaptam is a permabannt :D a másik meg nem szól semmi másrol a dolog csak hogy kapja a donateket... azokkal is nagy baj van akik ennek a senkiházinak 10 forintot is küldenek.
2019. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mike1987 válasza:
33%
Kemények vagytok gyerekek, interneten meg pláne :D Korosztályra kíváncsi lennék, de ugye a neten megint azt hazudik az ember, amit akar :D Hajrá, szép napot! :D
2019. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
26 vagyok gyerek :D és bármikor eléd álok ha ugygondolod te nyomorult senkiházi kutya :)
2019. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem hiszem, hogy az igazi Mike. Most találtam rá, nekem szimpatikus embernek tűnik eddig. Miért utáljátok ennyire? Szerintem nem buta figura, vannak sokkal-sokkal gázabb emberek is, pl. BTURBO, TheVR. Majd meglátjuk.
2022. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!