Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom miért...

A legjobb barátom miért csinálhatta ezt? Akarhat ezzel valamit, vagy ezt el lehet nézni egy barátnak? 17/f

Figyelt kérdés

Tegnap nálam aludt a legjobb barátom aki szintén 17 éves fiú.

Mivel csak egy ágy van a szombámban és nem akartam matracon aludni ezért az egyszemélyes ágyamban aludtunk ketten. Még elalvás előtt Fifa-ztunk, minden egyes gól után ittunk egy felest. Amikor már éreztük hogy sok lesz a pia elmentünk aludni. Valamikor hajnalban felébredtem hogy éhes vagyok, és akkor vettem észre hogy úgy aludtunk hogy ő hátulról hozzám volt bújva, szorosan ölelt. Aztán én felkeltem, kimentem kajálni, ő pedig aludt tovább. Ettem, aztán én is mentem vissza aludni.

Szerintetek ez csak véletlen lehetett? Vagy legjobb barátoknál ez még belefér?



2017. nov. 27. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem már az fura hogy egyszemélyes ágyban ketten. Mármint ilyen nem igazán szokott előfordulni heteró egynemű barátok között.
2017. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Eleve nem aludnék együtt egyszemélyes ágyban. Én is aludtam már ott sokszor barátoknál. Ha egyszemélyes ágy volt, akkor valaki a földön aludt, matracon.

Lehet, hogy véletlen ölelt álmában, meg ilyen kis helyen lehet, hogy máshogy el sem fértetek normálisan, csak ha egymáshoz értek.

De azért fura.

Én a helyében biztosan mondtam volna, hogy a matracon alszom.

De a helyedben is. Inkább a matrac, mint összebújva egy egyszemélyes ágyban.

Nekem úgy tűnik, hogy direkt akartad, hogy összebújjatok.

Egyébként meg nem fér bele legjobb barátoknál az összebújva alvás. Ez annál több. Nem barátság.

2017. nov. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De akkor mi ez ha nem barátság? Ha úgy vesszük rengeteg b*zis dolgot csináltunk már életünkben, de olyan hogy csók vagy szex az teljesen kizárt. Nem akarunk egymástól ilyeneket
2017. nov. 27. 11:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3: Mégis direkt ilyen helyzetet teremtettetek magatoknak.

Eszembe nem jutna így aludni, amikor van más lehetőség és ott egy matrac. És se te, se ő, nem ment inkább a matracra. Hát elég gyanús :D

Felőlem aludjatok összebújva, nekem nem férne bele.

2017. nov. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet alvás közben csinálta, vagy félálomban. Miért nem kérdezted meg tőle?
2017. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos hogy meleg. Lehet egy csajról álmodok
2017. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*álmodott
2017. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ÉN azt tudom hogy nem meleg, mert 1 azt már elmondta volna, 2 mindkettőnknek már volt barátnőnk. Reggel úton a suliba másnaposan kávéval a kezünkben azt mondta hogy álmában előjött a szeretethiánya :D
2017. nov. 27. 16:37
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Alapvetően mi a kérdés? Akárki akármit mond, de csak ugyanazt hajtogatod. A kérdésed kiírásakor is tudtad a választ, hisz az egész helyzetet te magad teremtetted elő, azzal, hogy egy ágyba feküdtél vele.

Sajnos a ti generációtokban ez már általánosnak mondható, hogy normális-e, annak eldöntését másra bízom.

2017. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mármint mi átlagos a mi generációnkban?
2017. nov. 27. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!