Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mit fogadott meg 2019-re?...

Ki mit fogadott meg 2019-re? Újévi fogadalmak?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 01:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Sosem szoktam újévkor fogadalmakat tenni, mert nem ezen múlik, hogy alakul a következő év, de amire készülök 2019-ben (is):


- anyagi biztonság fenntartása; amennyiben van mód, növelni az életszínvonalamat (nem minimálbérből élek, de mindig van hova fejlődni)

- a két éve elkezdett rendszeres sportolást komolyabb szinten folytatni (nem versenysportolni, magamhoz képest komolyabban venni)

- a bennem lévő egzisztenciális válságra pontot kellene rakni végre: folytassam-e a nihilista életmódot, vagy keressek végre valami értelmet is a létezésemnek

- az anyagias beállítottságból valamennyit visszavenni (ez szorosan kapcsolódik az első ponthoz)

- tanulni: angolt, önismeretet és önkifejezést


Hirtelen ezeket tudtam összeszedni, legalábbis ezek azok a témák, amik napi szinten foglalkoztatnak.

2019. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Azt hogy ilyen leszek: [link]
2019. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Én nem fogadtam meg semmit az új év alkalmából. Azonban amit szeretnék teljesíteni 2019-ben az: -50 db könyv elolvasása

-Nyelvvizsga

2019. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hogy jövőre (de lehetőleg soha többé) nem hívok meg karácsonyra alkoholista rokonokat, akik nem tudnak megülni a sggükön pia nélkül. De ezt nagyon megfogadtam!
2019. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!