Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felhívtak állítólag, de se...

Felhívtak állítólag, de se nem fogadott hívás, se hívásértesítő. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Informatikusnál voltam, mert 1 hónapja beadtam szervízbe a laptopomat. Csávó azt mondja, hogy hívtak egy adott napon de se nem fogadott hívásom nem volt aznap a telefon szerint, se hívásértesítőt nem kaptam róla. Létezik ilyen vagy kamu volt?

2018. júl. 6. 02:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hazugok.
2018. júl. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Korábban többször is tapasztaltam (több régebbi telefonommal is), hogy ha sokáig (néhány hétig) nincs kikapcsolva egyáltalán, akkor egy idő után nem cseng és nem jelzi, hogy kerestek (de csak random hívásoknál, nem mindegyiknél).

Egy sima ki-be kapcsolással orvosolható.

2018. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha anonim számról hívnak és épp ki vagy kapcsolva, akkor utólag nincs hívásértesítő. Csak akkor, ha számkijelzéssel kerestek.
2018. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb ilyenkor az, hogy rosszul írták fel a számod, vagy csak elgépelték híváskor, és egy számjeggyel arrébb tárcsáztak.
2018. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen, a szolgáltatósok átállították a hívásértesítési dolgokat, nem direkt csinálták. Van ilyen néha :D
2018. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!