Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket szokott mobilon BÁRKI...

Titeket szokott mobilon BÁRKI is hívni? Éjjel nappal bekapcsolva vagyok és idén 10 fogadott hívásom volt az is mind melóhelyről

Figyelt kérdés

Titeket szokott mobilon bárki is hívni? Mondom a hívásnapló most dec közepén érte el a 10 fogadott hívást 2018ban, és mind a főnök volt, munkaügyben.

Más sose hívott.


2018. dec. 9. 20:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
eléggé remete életet élhetsz.
2018. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem még a főnök sem hív.
2018. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Hát pedig nem egy tanyán élek fővárosi vagyok bőven 30 alatti diplomás munkahelyem van mellete az Msc-t csinálom.de mindez semmit se jelent mert ugyan ki a búbánat hívna engem.


max a főnök ha akar valamit munkaidőn kívül, más ugyan ki hívna és mit is akarhatma tőlem. senki semmit

2018. dec. 9. 20:49
 4/26 anonim ***** válasza:
20%
Pont a napokban néztem meg, mennyien hívtak 24 órán belül. 34 hívásom volt. Ilyen az, ha valakinek van élete!
2018. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet mindenkinek élete. :(
2018. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
Engem is csak a főnököm és néha anyám hiv és milyen furcsa van életem
2018. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Engem se hiv a kutya se de en nem is banom. Nem szeretek telefonalni, csak ha valamit surgossen akarok mondani az illetonek. Am mar van messenger mindenki azt hasznalja.
2018. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Most hűdemegmondtad aztamindenit. Te vagy a jani nem vitás. Miért is állsz szóba egy hozzám hasonló pórral nem is értem. Neked a Janik közt a helyed lévén magad is vagy.

Farkad hány centi? IQ-t azt nem kérdezem azt belövöm magamtól.


"Pont a napokban néztem meg, mennyien hívtak 24 órán belül. 34 hívásom volt. Ilyen az, ha valakinek van élete!“


" Am mar van messenger mindenki azt hasznalja."


Ez meg mellébeszélés mert midnegy hogy hol NEM keresnek. Ha lenne messengerem (hálistennek sose voltam és nem is leszek fenn semmiféle közösségi szutykon) ott se keresne senki. Mit is akarjatna tőlem bárki semmit.

2018. dec. 9. 20:57
 9/26 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 8-as, én a második válaszoló voltam, azért írtam amit írtam mert nekem személy szerint nincs.


Köszi azért a kedves szavakat, értékelem.

2018. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Haver, ennél még nekem is több barátom van :(
2018. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!