Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy álljak bosszút?

Hogy álljak bosszút?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az van hogy egy ismeretlem oldal folyton irogat nekem és a baratnomnek és egy csomó dolgot tud rólunk és hónapok ota szivat minket És kezdünk rá jonni hogy ez az “ismeretlen” az egyik két evvel idosebb baratnonk akinek kiderült hogy a pasija az a srac akibe teljesen bele vagyunk zugba. Szóval akit eddig baratnonknek hittunk a hátunk mögött kiszúrt velünk. ( hozza teszem miatta sokat baszakodtunk a suliba és az van hogy bosszút szeretnénk allni szóval kene irni jo kis szivatasokat amit a suliba meg lehet csinalni;) illetve a pasija megcsalja valakivel (ezt mindenki tudja csak nem tudjuk h kivel) szóval szét kene szedni őket ehez jöhetnek a tippek ;)

#fenyegetés #bóssú
2019. jan. 1. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél kicsinyes, sz@rd le!

Most őszintén, boldogabb leszel ettől?

2019. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%
Mennyi eszed van gondolom nem vagy több 12 évesnél
2019. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Tiltsátok s nézzétek levegőnek. Nagyon sok embert szíven tud szúrni ha letojod a fejét látványosan - jobb mint bármelyik tetleges bosszú.


Majd mosolyoghatsz magadban, mert kis idő elteltével csak azt az arckifejezést fogod látni a másikon, hogy szenved attól, amit "nem csinálsz" vele - levegőnek nézed.


Ezt is ha megtanulod s megtapasztalod, rájössz te magad.


Ha meg buta ahhoz, hogy észre vegye: Csalja a pasija.... Ciki, hagyd rá.


Az esetek nagy százalékában úgyis lebukik az ilyen.

2019. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Amikor ilyen aljanőket olvasok, mint most a kérdező is mindig elszomorodok... Kihalóban vannak a normális lányok sajnos.
2019. jan. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Édesem, az ilyen oldalakat le lehet ám tiltani, aztán volt írogatás-nincs írogatás. Ennyi.
2019. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ignorálás a legjobb „szivatás” (vagyis inkább döntés) ebben a helyzetben. Ha ti is visszacsesztetitek, akkor az lesz, hogy mégjobban rátok száll, a végén meg már rajtatok röhög az egész suli, hogy mekkora nyommerek vagytok.


Ne legyetek nyomorékok! 🙂

2019. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem az lesz a legjobb hogy Pusztulykat megveritek! :)
2019. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MelaniaCraft válasza:
Nekem olyan problémám van, hogy meg szeretnék bosszulni valamit, de nem tudom, hogyan kezdjek hozzá? A férfi akibe azt hittem szerelmes vagyok (illetve tényleg az vagyok) összeállt egy másik nővel. Azt mondja össze fognak költözni. A nő férje már tud a dologról, de nem tudom mit szólt hozzá. Szerintetek összeálljak a nő férjével és együtt álljunk bosszút? De van egy (illetve összesen 4) gyerek. Nem ők lennének akik végül a legtöbbet szívnának emiatt?
2019. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!