Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Átvert egy utcai kéregető....

Átvert egy utcai kéregető. Hogyan álljak rajta bosszút ha mégegyszer meglátom?

Figyelt kérdés

Vidéken lakom, felmentem 1 napra Budapestre. Néha adok párszáz Forintot kéregetőknek. Na ez a rongyos nő nem érte be ennyivel, kicsalt tőlem egy kisebb összeget, sajnos túl jóhiszemű voltam. Utána még le is köpte és azt mondta Hepatitise van, hogy elmenjen a kedvem attól, hogy visszakérjem :(. Sajnos ott kellett hagynom, mert egy megbeszélt időpontra kellett sietnem, de nagyon feldühitett a dolog és még mindig ezen rágódok, hogy lehettem ilyen hülye, hogy csőbehúzott.

Holnap ismét megyek Bp-re, ugyanarra a környékre. Ha ismét összefutnátok vele mit tennétek vele? Hivjak rendőrt vagy polgárőrséget ha egyáltalán van a közelben..



2018. febr. 19. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
:D szerintem engedd el...
2018. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem remélem, hogy viszontlátom a pénzt, de azért hadd ne garázdálkodjon csak úgy szabadon, szó nélkül hagyva ez a rongyos szuka...!
2018. febr. 19. 21:15
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha neked az égből hullik a pénz ... Fura, tőlem miért nem tudnak kicsalni kisebb nagyobb összegeket (?), azért mert nekem sincs. Cigit adok, meg 10-20 ft-ot, kb. ennyi szokott lenni a zsebembe. Ne jelentgess, mert csak kiröhögnek a butaságod, a naivságod miatt.
2018. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Hogy lehetc ilyen ostoba?

Semmit nem tudol már tenni

2018. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Monopoly pénzt adjál neki, röhögd ki, és hagyd ott XD

15/L

2018. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Te adtad oda a pénzt, legközelebb okosabb leszel.

Legközelebb majd nem állsz meg kéregetőknek.

2018. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen, ez biztos, hogy így lesz!

Sokszor adtam már, de soha nem történt még ilyen.

Nem buta ez a nő egyáltalán, h monopoly pénzt elfogadjon, felkészülten kéregetett a kis történetével. Nem olyan volt, aki 200 Ft-tal beéri.

Azért valamivel ráijesztek ha mégegyszer meglátom az tuti :)!

Egyébként persze, h volt valamennyi pénz nálam, 20 Ft-tal nem mehetek Pestre.

2018. febr. 19. 21:49
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit csalt ki?
2018. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tíz ft-ot se adok nemhogy párszázat. A történeteiket meg feldughatják, ahogy elkezdi már hagyom is ott őket a f.aszba. Javaslom te is tegyél így a következőkben.
2018. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan jártam én is párszor. Már én se adok.

Gondolj arra hogy ez a kis összeg volt amit azért kellett kiadnod hogy ezentúl bárki bármit kér ne adj. Működik.

2018. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!