Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Álljak-e bosszút?

Álljak-e bosszút?

Figyelt kérdés

Valójában hosszú a sztori.

A lényeg, hogy meg akartak ölni.

A rendőrség tehetetlen, én pedig

nem állok elég bizonyíték birtokában.

Szóval csak súlyos testi sértés kísérlete

miatt indult eljárás az elkövetővel szemben.

Tudom, hogy ott meghallhattam volna, és ezt

nem bírom lenyelni, ha bosszút állnék talán

jobb lenne nekem! Nem erőszakos úton szeretném.

De vajon van értelme, vagy felejtsem el az egészet?



2017. okt. 4. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha igaz, amit írsz, nem félsz, hogy ha ujjat húzol vele, komolyabban ártani fog neked?
2017. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bosszút állhatsz, és te lennél a sz@rban. Amibe belekezdtél eljárást meg elvesztenéd. Csináld csak nyugodtan ha a sz@rból fost akarsz csinálni.
2017. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze te könnyen beszélsz, hiszen nem veled történt! Egyébként meg ne gondold, hogy naiv vagyok. Nyilván nem most tervezem, hanem például egy-két év múlva! Lenne időm hosszan kitervelném, sziklaszilárd alibit csinálnék magamnak, téves nyomokat a helyszínen hagyni, nem akarok részletekbe bocsátkozni. Soha nem jönnének rá! Ráadásul életellenes, erőszakos cselekményt nem tennék. Elég, ha tönkre megy, vagy valamiért börtönbe kerül évekre! Hiszen ezt érdemelné! Az eljárásba résztvevő sz*rházi rendőröktől is gondosodnék. Persze ezek mind csak gondolatok, amik talán azért nem fognak teljesülni, mert én egyszerűen nem vagyok haragtartó ember! Engem a bosszú sohasem éltetett. Talán 1 év múlva már nem is járna ezen az eszem, persze azért nem felejt az ember. A kérdés, hogy az idő valóban másként fogja-e láttatni velem a dolgokat, mint ahogyan most látom.
2017. okt. 4. 23:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Lényegtelen! Talán csak túl sokat pörög az agyam a történteken, és örülnöm kellene annak, ami most engem körülvesz, szimplán csak élvezni az életet és továbblépni! Azért ez jobban hangzik számomra is. :) Szívesen meghallgatnék érveket és ellenérveket, akár egyéni példákat. Mondjuk, akik már álltak bosszút utána mit éreztek? Tartok attól, hogy ha megtenném akkor sem lenne jobb semmi.
2017. okt. 4. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!