Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek meghalt szerettein...

Szerintetek meghalt szeretteink látnak minket?

Figyelt kérdés
A papám tegnap reggel halt meg és előző este vele álmodtam és anyukám is felkelt este. Szerinte eljött meglátogatni és hiszek is ebben de most hogy rákerestem erre láttam egy olyan választ h a halottak mar nem is a rokonaink ugyhogy nem latnak minket tudom ez fura de mostmar elvagyok bizonytalanodva

2019. jan. 3. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a témában ugyebár mindenki másra esküszik.


Én úgy vélem, egy ideig velünk vannak (néhány hét, hónap) utána reinkarnálódnak ők is.

2019. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem. A papád általatok lát tovább, azzal a részével, amit bennetek hagyott meg a cselekedeteivel, mondandóival. Mindaz, amitől ti többek vagytok az ő hatására, illetve amit megváltoztatott bennetek, az ő saját maga.

Spirituális megközelítésbe inkább nem bocsátkoznék, nyugodjon békében!

2019. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akartam választ adni amíg el nem olvastam a leírást. Inkább csak részvétet nyilvánítok, nem okoskodok.
2019. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2019. jan. 3. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
A biblia szerint a halott alszik.
2019. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.


Részvétem.

2019. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki halott az nem csinál semmit, mert nincs sehol.
2019. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pelgrim ***** válasza:
Szerintem igen, azaz tudnak felőlünk, mert a tudat vagy öntudat (a lélek) nem halandó és a testből kiszabadulva nagy mértékben kibővül. Nem csak tudnak felőlünk, gyakran igyekeznek kapcsolatba jutni velünk, vigasztalni bennünket.
2019. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Halál után mindennek vége..m
2021. okt. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!