Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden magyarországon születet...

Minden magyarországon született ember magyar származásúnak számít?

Figyelt kérdés

Hűha... A kérdést tuti nem tettem fel jól, és lehet nem is tudom értelmesen elmagyarázni, hogyan is értettem..


Szóval.


Tudjátok, van az a mondás, hogy "a magyar lányok a legszebbek" (és akkor most vegyük alapul a lányokat)


Ha van egy olyan lány aki magyar. Szőke hajjal, kék szemmel, és fehér bőrrel született.


Akkor hogy lehet egy kalap alá venni, egy másik olyan szintén magyar lánnyal, akinek fekete a haja, barna a szeme, és egy kicsit barnás a bőre is?


Hogy vagyunk így megítélve, hogy magyarok?


Mert ugye ha látunk egy ázsiai leányzót, egyből tudjuk, hogy ő "hova tartozik"

Vagy például ugyanez az albínóknál.


Nos, akkor a magyarokkal mivan?


Remélem megértette valaki, mert nagyon érdekel😅


2019. jan. 3. 20:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jogilag minden magyar állampolgár magyarnak számít, legyen az a szomszéd szőke lány vagy az itt élő és dolgozó afrikai, arab vagy ázsiai és az ő gyerekeik, akik megkapták a magyar állampolgárságot. Szóval az itt született és felnőtt kínai lány is ugyanolyan magyar, mint pl én, azzal a különbséggel, hogy ő valószínűleg más kulturális hátteret, esetleg más anyanyelvet is kapott a szüleitől.
2019. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez a magyar lányok a legszebbek dumát hagyjuk már. Az se gondolja komolyan aki mondta....

A kérdésed meg eleve baromság. Nincs tiszta magyar...mind kevert.

Ennyi erőböl az nem magyar származású, akinek egyik szülője se magyar származású.

2020. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!