Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért tartják szitokszón...

Sokan miért tartják szitokszónak azt, hogy "tini-"? Tehát a tinielőtagot, ha zenéről, irodalomról stb. van szó.

Figyelt kérdés
Miért baj, ha egy zene vagy egy könyv tiniknek szól? Miért automatikusan gagyi, csak butaság lehet? A tinik nem részei a társadalomnak? Az ő ízlésük nem kiszolgálandó?
2019. jan. 4. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:

kik azok a sokan? ez a leszólás mindenhol megvan a világban, az élet így működik..a harminc felettiek nem szívesen emlékeznek a hebehurgyának titulált tini korukra, mert annyi hülyeséget csináltak..


szóval mindenki volt tini, csak igyekszik nem emlékezni rá..(akinek oka van)


egyáltalán nem szitokszó a tini..az egy lázadó, bulizós időszak..ami idővel elmúlik(néhánynál nem)


hajrá tinik!

2019. jan. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

Valahogy nem értek egyet az előttem szólóval.

Pl. máskor küldtem egy rockegyüttest egy srácnak, mire ő visszaírta, hogy 'jaj, mégegy tiniegyüttes', mintha ez gond lenne. Oké, én értem, hogy azért 'tiniegyüttes' mert a felnőtt rockerek körében az új együttesek nem olyan népszerűek, de komolyan úgy csinálnak mintha ez rossz lenne, vagy mintha erről mi tehetnénk.


De kedves kérdező, ha belegondolsz, hogy a legtöbb tinédzser ma milyen, (tisztelet a normálisaknak) nem csodálom, hogy azt hiszik a tinidolgok rosszak. De komolyan.

2019. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Pl. máskor küldtem egy rockegyüttest egy srácnak, mire ő visszaírta, hogy 'jaj, mégegy tiniegyüttes', mintha ez gond lenne. Oké, én értem, hogy azért 'tiniegyüttes' mert a felnőtt rockerek körében az új együttesek nem olyan népszerűek, de komolyan úgy csinálnak mintha ez rossz lenne, vagy mintha erről mi tehetnénk."


Pont ugyanerre gondoltam. Vagy ha pl. egy regény célközönsége tinédzser, akkor az mér csak fércmű lehet.

2019. jan. 13. 16:41
 4/5 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
De végülis mindegy szerintem.
2019. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát azért engem érdekel.
2019. jan. 17. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!