Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mennyi mindent értetek el...

Ti mennyi mindent értetek el 23 éves korotokra?

Figyelt kérdés
Itt azokra gondolok, akik nem járnak már egyetemre. Mennyi megtakarításotok van, illetve otthon éltek még?

2019. jan. 4. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

20 évesen kezdtem el dolgozni

1-2 milka megtakarítás volt, szülővel éltem/élek

2019. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Mindent, holnap lehet föl is akasztom magam
2019. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Akkor vegeztem a sulival. Nyáron dolgoztam, abból megcsinaltam a jogsit, utana mentem katonanak. Szal semmit. :)

suli mellett nem dolgoztam, szerencsės voltam, hogy a szüleim tamogattak, így csak a tanulásra kellett figyelnem. Otthon laktam akkor így az otthoni munkákat megcsinaltam.

2019. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

23 évesen Fél misi. Gimi után számunkás 2 év. Utána egyetem 6 év.

24 évesen kezdtem dolgozni. Egyetem mellett. 35 évesen sikerült az első 10 misit megteremteni.

Albérlet nem olcsó. De több a szabadság.

Sajnos a nagy ingatlan bumm idején 2016ig max 4m volt a számlámon, amivel nem tudtam mit kezdeni.

2019. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Az ajtókilincset, értem el...mást nem!
2019. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
23 éves vagyok, lassan másfél éve dolgozom egy helyen, ahová az egyetem elvégzése után kerültem. Idén tervezek dobbantani, a lejáró határozott idejű munkaszerződésem is ezt kívánkozik sürgetni. :) A megtakarításom képlékeny- családi problémák miatt, de olyan fél millióra saccolnám a konstans összeget. Ja, és igen, otthon élek még.
2019. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Akkor végeztem az egyetemen,szóval nem sok mindent :D

Diplomát szereztem,2 nyelvvizsgát, jogsit, diákmunkáztam nyaranta. Otthon éltem mert ugyanabban a városban lakok ahol az egyetem van. Illetve most is otthon élek még, csak már normális munkahelyem van. Gyűjtök egy saját kis lakásra.

24N

2019. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

23 évesen szinte semmit (egyetemet elb/sztam, de volt két nyelvvizsga, szülőkkel laktam stb.)

30-ra viszont már...

2019. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Van egy óvónői diplomám, a szakmámban is dolgozom, viszont nagyon keveset keresek vele, amiből szinte semmit nem tudok félrerakni. Most elhatároztam, hogy Inkább lemondok mindenről, de már végre szeretnék összespórolni a jogsira. Tehát egyelőre csak annyit, hogy van diplomám és munkahelyem.
2019. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkorra már 4. éve külön éltem. Egyetemre jártam és mellette minden szabad percemben dolgoztam. Abban az évben, amikor a 23-at töltöttem eladták a fejem felől az albérletet amiben laktam és passziváltatnom kellett az egyetemet, hogy teljes állásban tudjak dolgozni és ki tudjak fizetni egy másikat, már jóval drágábban. Sikerült egy olyan állást találnom, ami jól fizetett, így talpra tudtam állni valamennyire. Nem volt könnyű év, de akkor kezdtem el látni a fényt az alagút végén. Megtakarításom nem sok volt, de tekintve, hogy mindenben kizárólag magamra voltam utalva, nem volt családom vagy segítségem, annyira nem volt tragikus a helyzet.
2019. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!